Showbyznys

7. června 2016 14:02

Tereza Javorová

ŠOK! Sexy kráska Jessica Alba prozradila intimní tajemství! Při prvním focení svých žhavých fotek byla ještě...

Jessica Alba patří mezi nejkrásnější ženy planety a i ve svých 35 letech je stále sexsymbolem. O to šokující je přiznání, které herečka před pár dny udělala!

O Jessicu měl zájem filmový průmysl už v jejích 19 letech. Její krásy nebylo možné si nevšimnout a v roce 2000 tak dostala nabídku být na titulní straně časopisu Maxim. Sama Jessica ale z nálepky sexuálního symbolu nebyla zrovna nadšená. „Bylo mi nepříjemné, jak na mě všichni koukali jen skrze moji sexualitu. Když jsem například v 19 letech fotila fotky pro časopis Maxim, chtěli po mně sexy a vyzývavé pózy. Jenže já byla v té době ještě panna a nevěděla, o čem mluví!" přiznala krásná herečka.

Jen těžko lze uvěřit, že tato kráska s čokoládovou pletí, pronikavýma očima a plnými rty si dokázala udržet panenství tak dlouho. Na tehdejších fotkách to rozhodně ale nebylo znát. Podívat se můžete TADY.

Dnes je pětatřicetiletá herečka už dvojnásobnou matkou a je šťastně vdaná. I tak po ní šílí muži po celém světě. Jakpak by ne. Zazářila třeba ve filmech Sin City jako striptérky Nancy. Celou galerii sexy krásky si můžete prohlédnout tady:

Sdílejte článek
Štítky fotografie krása časopis herec Jessica Alba Sin City - město hříchu Maxim

Přečtěte si také