návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

ŠOK! Zakladatelka MeToo sama čelí sexuálnímu obvinění! Měla odporně svádět kluka pod zákonem

Hnutí MeToo obdrželo těžkou ránu. Zakladatelka měla svádět kluka pod zákonem.
Vydáno: 21.08.2018
Asia Argento
Autor: profimedia.cz Asia Argento

Díky kampani MeToo skončila kariéra hned několika velice vlivných lidí, kteří doplatili na své chlípné choutky a nevhodné chování. Asi nejznámějším příkladem budiž bývalý americký producent Harvey Weinstein, kterého na začátku celé kampaně ze sexuálního obtěžování obvinily desítky hereček. Weinstein se teď soudí a čelí možnému vězení, dá se tedy říct, že spravedlnost zafungovala. Na druhé straně ale spousta lidi namítá, že obvinění často nemají možnost se bránit, a jejich kariéra je tak pošlapána bez jakéhokoliv soudu. A právě tito lidé teď dostali do rukávu další eso.

Samotná zakladatelka hnutí a původní iniciátorka obvinění proti Weinstenovi, herečka Asia Argento, teď totiž sama čelí obvinění ze sexuálního obtěžování. Obvinil ji mladistvý herec, kterého prý jako 17letého měla Argento svádět.

K incidentu mělo dojít v roce 2013 v jednom kalifornském hotelu, kde herečce padl do oka Jimmy Bennett. V tomto státě je ale stanovena minimální hranice pro sex na 18 let. Bennett hrozil herečce žalobou, nakonec se však vyrovnali mimosoudně, herečka mu totiž vyplatila v přepočtu zhruba 9 milionů korun. O celé věci poprvé informoval The New York Times.

Článek je zařazen v: MeToo , Asia Argento , Harvey Weinstein , Sex , herec , obvinění , skandál , herečky

reklama