Šokující informace o smrti zpěváka Prince! Vážně zemřel na AIDS?

Záhadná smrt hudební legendy stále vyvolává spousty otázek. Teď se navíc objevila spekulace, z které jde mráz po zádech.

O tragickém úmrtí hudebního génia Prince, jenž zemřel 21. dubna, se stále příliš neví a policie se pořád snaží zjistit příčinu smrti. Americká média se však předhánějí ve všemožných informacích od předávkování léky až po podezření z vraždy. Nejnovější spekulace plátku The National Enquirer ale vyvolala doslova bouři. Slavný zpěvák měl totiž podle všeho AIDS.

Smrtelnou chorobu mu lékaři údajně diagnostikovali před půl rokem. On se však rozhodl neuposlechnout jejich rady a rozhodl se neléčit. Místo toho se chtěl coby člen svědků Jehovových vyléčit vírou a modlením. Jeho stav se ovšem prudce zhoršoval. V posledních týdnech byl velmi slabý a často dezorientovaný. Jeho tělesná teplota byla navíc velmi nízká a téměř nejedl. Když se pak pokusil najíst, okamžitě zvracel. Podle některých zdrojů si měl navíc několik dnů před smrtí koupit několik prášků a údajně se připravoval na smrt.

Tyto spekulace se samozřejmě zatím nepotvrdily a je dost možné, že jde jen o pomluvy bulvárního plátku, který se snaží přiživit na zpěvákově divoké minulosti. Ostatně, virem HIV se měl podle novinářů nakazit už v devadesátých letech. Opravdu se snaží ošklivě pošpinit jeho jméno, nebo je na drbech přece jen něco pravdy? Uvidíme, jestli se to někdy vůbec dozvíme.

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky smrt AIDS spekulace JHVH

Přečtěte si také