Showbyznys

25. května 2016 15:21

redakce Prima Lajk

Šokující příčina smrti pivního krále. Byla to sebevražda! Našli ho mrtvého na…

Známe děsivé odpovědi ohledně nečekaného úmrtí reklamní hvězdy.

Náhlé úmrtí Vladimíra Černohorského, kterého všichni známe z vtipných a oblíbených reklam piva Krušovice, všechny naprosto šokovalo. Nad příčinou smrti ovšem visel velký otazník a nevědělo se, jak reklamní herec vůbec zemřel. Spekulovalo se, že za jeho skonem stály ničivé deprese. Nyní už bohužel známe děsivou pravdou.

Podle informací deníku Blesk totiž příležitostný herec spáchal sebevraždu! Svůj život pak ukončil střelnou zbraní přímo na jedné z pražských ulic! Tragická událost se navíc stala v pátek třináctého. „Toho dne jsme řešili událost, kdy byla v brzkých ranních hodinách na chodníku nalezena osoba bez známek života. Na místě se zjistilo, že příčinou úmrtí bylo střelné poranění hlavy. Cizí zavinění nebylo prokázáno,“ sdělil deníku Blesk policejní mluvčí Tomáš Hulan.

O důvodech jeho činu můžeme jenom spekulovat. Podle informací Blesku však jeho známý sdělil, že se ještě pár dní před smrtí choval naprosto normálně a nic nenasvědčovalo blížící se tragédii. Mohlo jít tak o spontánní rozhodnutí, na němž se zřejmě podepsaly právě jeho silné deprese. Tyto spekulace ale už nic nezmění na tom, že svět české reklamy přišel o jednu ze svých nezaměnitelných tváří.

Sdílejte článek
Štítky reklama deprese sebevražda herec Krušovice příčina smrti Blesk Vladimír Černohorský

Přečtěte si také