Amber Heard stáhla žádost o odvolání v procesu s Deppem 1
Autor: profimedia.cz Amber Heard stáhla žádost o odvolání v procesu s Deppem 1

Soud mezi Deppem a jeho bývalkou Amber Heard je u konce. Proč herečka stáhla odvolání?

rd. Publikováno: 20.12.2022
Amber Heard nakonec stáhla své odvolání. Verdikt z léta tudíž platí.

reklama

Tak že by teď konečně přišel konec? Zdá se, že ano. Herečka Amber Heard totiž uzavřela dohodu o ukončení odvolacího řízení v právním sporu se svým bývalým manželem Johnnym Deppem. Proces se tak opakovat nebude a verdikt z léta platí.

36letá herečka se původně odvolala proti červnovému verdiktu soudu, který jí nařídil vyplatit Deppovi za pomluvu přes deset milionů dolarů (asi 230 milionů korun). Depp naopak měl zaplatit dva miliony dolarů (asi 46 milionů korun) za nevhodné vyjádření svého právníka. Proti těmto částkám se odvolaly původně obě strany. A proč nyní Heard odvolání zrušila? To vysvětlila na svém Instagramu.

 

„Je důležité říct, že jsem tohle nikdy nechtěla. Můj život byl ničen během toho, co jsem bránila svoji pravdu. Očerňování, kterému jsem čelila na sociálních sítích, je symptomem toho, jak se ženy znovu stávají oběťmi, když vystoupí se zkušeností domácího násilí,“ napsala herečka tento týden na své sociální sítě. Rozhodnutí zrušit odvolání pak podle jejích slov bylo velmi těžké. Nyní se však může konečně odpoutat od celé této záležitosti a začít opět žít svým životem. Tak snad si to za pár měsíců zase nerozmyslí.

Johnny Depp splnil sen umírajícímu fanouškovi 1

VIDEO: Johnny Depp splnil sen umírajícímu fanouškovi. Co krásného mu natočil?

reklama