Showbyznys

1. dubna 2015 15:12

Petr Cífka

SPOILER! Unikl zvrat z Big Bangu: Neuvěříte, jak to bude mezi Sheldonem a Penny! (Apríl)

Jakože cože?!

Ano, je prvního dubna, takže člověk nemůže věřit v podstatě už ničemu. Tahle spekulace se ale šířila po internetu už od 30. března a včera v deset hodin večer losangeleského času ji potvrdil na svém Twitteru i jeden z producentů veleúspěšného seriálu Bill Prady: Teorie velkého třesku neboli The Big Bang Theory se má dočkat na konci osmé série zásadního zvratu, který obnáší poctivou muchlovačku Sheldona s Penny! Ano!

Ne, k sexu nedojde, to by v puritánské Americe neprošlo, aby jeden z nejoblíbenějších hrdinů televizní obrazovky přebral svému nejlepšímu kamarádovi snoubenku a zároveň zahnul své vyvolené Amy. Podle uniklého scénáře (pokud vám vadí SPOILERY, dál nečtěte), se ale týden před svatbou mezi Leonardem a Penny zvrhne Pennyina rozlučka se svobodou v nezřízený mejdan, na jehož konci padne znavená blondýnka do Sheldonovy postele. Dojde k tulení a polibku – a samozřejmě i ke konfrontaci s navrátivším se Leonardem, výčitkám i zatloukání... prostě taková sitcomová klasika. (KONEC SPOILERU)

Pro fajnšmekry ale bude mnohem zajímavější podzápletka téhle epizody, v níž se Sheldon pokusí zprovoznit legendární DeLorean z Návratu do budoucnosti, aby se vrátil v časovém kontinuu a napravil všechny problémy. Do seriálu pak zavítá i režisér Robert Zemeckis, jenž Sheldonovi jako jeho prastrýc věnuje první prototyp hoverboardu, lítajícího skejtu! Bazinga!


Přečtěte si také