Stane se z Aquamana po rozvodu bezďák?! Slavný herec teď musí spát v autě

Chudák Aquamana skončil po rozvodu s herečkou a zpěvačkou Lisou Bonet jako bezdomovec.

Jason Momoa, představitele Aquamana nebo třeba Khala Droga ze Hry o trůny, je poprvé po 15 letech zase svobodný. Většina lidí by si tak řekla, že sebere všechny svoje miliony, pořídí si super dům někde na pláži a začne si užívat single života. Jenže ne, místo toho se Momoa uchýlil k daleko přízemnějšímu lifestylu. Stal se totiž bezdomovcem.

Jo, čtete správně. Jason Momoa se po rozvodu s herečkou a zpěvačkou Lisou Bonet odstěhoval z jejich snové vily v Kalifornii, kde spolu pár vychovával dvě děti, a začal místo toho žít v dodávce. Tu má navíc momentálně zaparkovanou na příjezdové cestě u jednoho ze svých kamarádů.

42letý herec má sice momentálně práce až nad hlavu, a tak dává smysl, že se mu nechce zařizovat nové bydlení, ostatně za dodávku před pár lety utratil obří balík právě za účelem toho, že s ní bude moci pohodlně cestovat, a i v ní přebývat, na druhou stranu v jeho věku už by se jako permanentní rezidence slušelo trochu jiné bydlení. Níže se můžete mrknout, jak hercův nový domov vypadá.

Sdílejte článek
Štítky rozvod dodávka bydlení herec Jason Momoa Aquaman

Přečtěte si také