Štěpán Dostál o ženách.
Autor: Prima COOL Štěpán Dostál o ženách.

VIDEO: Štěpán z EXPERIMENTU 21 promluvil o sexu a divokých jednorázovkách. Kdy si připadal nejvíc ubohý?

MilanR. Publikováno: 07.04.2020
Jak to má s holkami herec a účastník pořadu EXPERIMENT 21 Štěpán Dostál.

reklama

Bonusová videa k oblíbenému pořadu EXPERIMENT 21 nabízejí mnoho zajímavostí a ještě větší porci osobních detailů ze života všech účastníků. V bonusech k nejnovějšímu čtvrtému dílu se například pohledný a charismatický Štěpán rozpovídal o sobě a o vztazích. A že má zrovna on o tomto tématu co vyprávět!

Štěpán byl totiž v minulosti tak trochu sukničkář, jenž si vybíral mladší holky a nechal se pohánět biologickou potřebou. Jenže se poté necítil zrovna nejlépe. Co ho na podobných úletech štvalo? A jak se seznámil se svou současnou partnerkou? To se dozvíte v následujícím videu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

EXPERIMENT 21 (4): Štěpán odkrývá soukromí

Další bonusová videa najdete (a budete dál pravidelně nacházet) TADY! Novou reality show EXPERIMENT 21 můžete na Prima COOL sledovat každé pondělí ve 21.45 nebo v našem ARCHIVU!

Štěpán Dostál

VIDEO 18+: Štěpán ukázal v EXPERIMENTU 21 šílenou hru s topením! Co při ní dělal se svým penisem?

Daisy Lee v pořadu EXPERIMENT 21.

VIDEO 18+: Nahá Daisy Lee přiznala, s kým v EXPERIMENTU 21 spí! Kdo ji dokáže vždy potěšit?

reklama