Štěpán Dostál v nové reality show EXPERIMENT 21
Autor: Prima COOL Štěpán Dostál v nové reality show EXPERIMENT 21

VIDEO 18+: Štěpán ukázal v EXPERIMENTU 21 lekci NAHÉ jógy! Měli byste ji taky zkusit?

MilanR. Publikováno: 25.03.2020
Nevíte, jak se už doma procvičit v období karantény? Štěpán z pořadu EXPERIMENT 21 vám nabídne trochu netradiční řešení.

reklama

Pořad EXPERIMENT 21 už běží na Prima COOL na plné obrátky a účastníci tohoto sociálního pokusu už přicházejí na to, jaké to je žít zcela nahý a bez základních věcí či moderních vychytávek. První noc v prázdném bytě bez postele a ani s kouskem oblečení pak pro ně byla velkou zkouškou. A jeden z účastníků, herec Štěpán Dostál, se s ní vypořádal opravdu bizarně.

Štěpán totiž neměl z nudy v prázdném bytě opravdu co dělat, a tak vymýšlel ty největší šílenosti. Mezi ně patřily nejen šílené hrátky s topením, ale také podivná lekce nahé jógy! Teda pokud se dá toto jeho poskakování vůbec považovat za jógu. No, posuďte sami. Vy to doma nazí však asi přece jenom raději nezkoušejte.

Další bonusová videa najdete (a budete dál pravidelně nacházet) TADY! Novou reality show EXPERIMENT 21 můžete na Prima COOL sledovat každé pondělí ve 21.45 nebo v našem ARCHIVU!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

EXPERIMENT 21 (2): Lekce jógy se Štěpánem
Štěpán Dostál

VIDEO 18+: Štěpán ukázal v EXPERIMENTU 21 šílenou hru s topením! Co při ní dělal se svým penisem?

Strasti Daisy Lee o první noci.

VIDEO 18+: Utrpení Daisy Lee v EXPERIMENTU 21! Co nahou pornoherečku nejvíce trápilo?

reklama