návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO 18+: Štěpán ukázal v EXPERIMENTU 21 lekci NAHÉ jógy! Měli byste ji taky zkusit?

Nevíte, jak se už doma procvičit v období karantény? Štěpán z pořadu EXPERIMENT 21 vám nabídne trochu netradiční řešení.
Vydáno: 25.03.2020
Štěpán Dostál v nové reality show EXPERIMENT 21
Autor: Prima COOL Štěpán Dostál v nové reality show EXPERIMENT 21

Pořad EXPERIMENT 21 už běží na Prima COOL na plné obrátky a účastníci tohoto sociálního pokusu už přicházejí na to, jaké to je žít zcela nahý a bez základních věcí či moderních vychytávek. První noc v prázdném bytě bez postele a ani s kouskem oblečení pak pro ně byla velkou zkouškou. A jeden z účastníků, herec Štěpán Dostál, se s ní vypořádal opravdu bizarně.

Štěpán totiž neměl z nudy v prázdném bytě opravdu co dělat, a tak vymýšlel ty největší šílenosti. Mezi ně patřily nejen šílené hrátky s topením, ale také podivná lekce nahé jógy! Teda pokud se dá toto jeho poskakování vůbec považovat za jógu. No, posuďte sami. Vy to doma nazí však asi přece jenom raději nezkoušejte.

Další bonusová videa najdete (a budete dál pravidelně nacházet) TADY! Novou reality show EXPERIMENT 21 můžete na Prima COOL sledovat každé pondělí ve 21.45 nebo v našem ARCHIVU!

EXPERIMENT 21 (2): Lekce jógy se Štěpánem
EXPERIMENT 21 (2): Lekce jógy se Štěpánem
Štěpán Dostál

VIDEO 18+: Štěpán ukázal v EXPERIMENTU 21 šílenou hru s topením! Co při ní dělal se svým penisem?

Strasti Daisy Lee o první noci.

VIDEO 18+: Utrpení Daisy Lee v EXPERIMENTU 21! Co nahou pornoherečku nejvíce trápilo?

Článek je zařazen v: EXPERIMENT 21 , Experiment 21 , Štěpán Dostál , Nahý , jóga , bonusy , nahá jóga

reklama