Herečka Julia Roberts je Štír
Autor: isifa.com Herečka Julia Roberts je Štír

Štír 2014

jana.divisova. Publikováno: 07.01.2014

reklama

LEDEN

Kombinace Jupitera ve vašem sektoru dalekých cest a Merkura, který je do 11. ledna v sektoru cest krátkých, vás doma nenechají. Je možné, že vás v práci vyšlou někam, kam se nikomu nechce, a budou čekat, jak si s tím poradíte. Dokažte, že jste lidé na svém místě, přesvědčte rodinu, že to děláte pro sebe i pro ni, a podejte výkony, na které budete sami hrdí.

ÚNOR

Žijete ze svých zásluh z první poloviny ledna. Všechno, co jste dokázali, dovedete v první polovině měsíce s pomocí Merkura v Rybách (nejlepší to bude kolem 6. února) podat tak, aby si všichni uvědomili, že jste skvělí. V soukromí byste měli být opatrní a lásku si vybírat sami. Ta, kterou vám dohazují kamarádi, vám přinese leda tak problémy.

BŘEZEN

Mezi 5. a 17. březnem, kdy je Merkur spolu s Venuší ve Vodnáři, byste měli věnovat pozornost tomu, co se děje v rodině. Je docela možné, že vaši blízcí něco chystají, a protože vám chtějí ušetřit nervy, hodlají vás postavit před hotovou věc. Potíž je v tom, že vy hned pochopíte, že jde o záležitost velice ošidnou, a podniknete patřičná protiopatření.

DUBEN

Venuše, která je po převážnou část měsíce v Rybách, z vás dělá bytosti nejenom romantické, ale hlavně silně obětavé. Když na to přijde, dokážete kvůli lásce překročit i svůj vlastní stín a nic za to nechcete. Až dosud jste nechápali lidi, kteří říkají, že dávat je lepší než brát, ale teď vám už pomalu začíná docházet, o co vlastně jde.

KVĚTEN

Zatímco ostatní řeší city, vy si užíváte klidu a vychutnáváte si pozitivní vliv jak Slunce ze svého partnerského sektoru, tak Jupitera z vašeho sektoru duchovních potřeb. Přemýšlíte o dalším vzdělávání a zamýšlíte se nad výběrem životního směru. Nejde o to, abyste svůj život zcela změnili, ale o to, abyste k tomu dosavadnímu přidali další cenné motivy.

ČERVEN

Dny od 1. do 17. června patří k těm, kdy budete bez valného vlastního přičinění sbírat úspěch za úspěchem. Na vaší straně stojí Merkur (vysoce kvalitní nápady generujete na počkání) i Venuše (partner vás podporuje). Navíc se můžete spolehnout na Jupitera, s jehož pomocí dáte svému snažení vyšší rozměr a duchovní hloubku.

ČERVENEC

Na začátku měsíce, kdy se Merkur spolu s Venuší vrací do Blíženců, si vezměte dovolenou. Budete se na ní skvěle bavit, ctitelé vám ulehnou u nohou a vy se opět přesvědčíte, že patříte k lidem, kteří mají u opačného pohlaví za všech okolností úspěch. Když se pak po 13. červenci do Raka vrátí Merkur, jehož 18. července následuje Venuše, můžete se s úspěchem vrátit k záležitostem, které jste rozpracovali v červnu, a dotáhnout je k vítěznému konci.

SRPEN

Když se na jedné straně daří, na druhé to trochu pokulhává. Navíc se Jupiter na celý další rok přesunul do vám nepříznivého Lva, odkud tvoří celý měsíc kvadraturu s Marsem ve vašem znamení. Když k tomu připočítáte Merkura, který je spolu s Venuší a Sluncem střídavě rovněž ve Lvu, dojde vám, že bude lepší, když aktivitu omezíte, soustředíte se převážně na odpočinek a hlavně na sebe nebudete moc upozorňovat.

ZÁŘÍ

Venuše v Panně, která je od 14. září až do konce měsíce v kvadratuře s Marsem ze Střelce, vás dostane do situace, se kterou moc zkušeností nemáte. Kamarádi vás požádají o peníze a vy je budete muset odmítnout sice vlídně, ale tak, aby sami pochopili, že druhé kolo požadavků by byla jen zbytečná námaha.

ŘÍJEN

Sluneční zatmění, které se ve vašem znamení odehrává 23. října, patří k negativním jevům, jež se vám nakonec podaří docela pozitivně využít. Můžete začít s dietou, která vás má zbavit několika nadbytečných kil, navždy můžete ukončit vztah, co vám nepřináší nic nového a jen vás zatěžuje a vyčerpává. Zvládněte to a po celý zbytek měsíce si můžete klepat na rameno a sami sebe lichotivě hodnotit.

LISTOPAD

Velice úspěšní budete zejména mezi 9. a 16. listopadem, kdy se ve vašem znamení kromě Slunce nachází i Merkur s Venuší, jimž zdatně sekunduje Mars z vašeho sektoru komunikace. Pokud vznikne problém, řešíte ho rázně, ale tak, abyste lidi kolem sebe zbytečně ani nenaštvali ani neurazili. Navíc dokážete bezpečně odhadnout hranici, kterou musíte respektovat, a po zralé úvaze se rozhodnete, že ji nepřekročíte ani o milimetr.

PROSINEC

O peníze se nebojte. Hlavně od 1. do 10. prosince se Slunce, které spolu s Merkurem, Venuší a Plutem pobývá ve vašem sektoru majetku vlastního, postará, abyste dostali nejenom práci, ale i patřičnou odměnu. Potíž vám však může přinést přehnané nasazení, které by se mohlo negativně odrazit na vašem zdravotním stavu. Uvědomte si, že na to, abyste si mohli peníze a svátky pořádně užít, musíte být především zdraví, a zmírněte tempo!

reklama