návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Střelec 2014

Vydáno: 07.01.2014
Herečka Demi Moore je Střelec
Autor: isifa.com Herečka Demi Moore je Střelec

LEDEN

Uvědomte si, že stojíte na prahu velmi úspěšného období a snažte se, abyste šance, které dostáváte, pořádně využili! Zvlášť pozitivní je pro vás dlouhodobá opozice mezi Marsem a Uranem. Zatímco ostatní nadávají na nečekaná a nevítaná překvapení, vy se bezpečně pohybujete po vlasové hranici mezi úspěchem a průšvihem a cítíte se tam naprosto skvěle!

ÚNOR

V prvních dvou únorových týdnech byste měli být hodně opatrní. Hlídejte si zejména vliv Merkura z Ryb! Pod jeho tlakem máte sklon zbytečně mluvit a jen tak mezi řečí prozradit něco, co jste si měli nechat pro sebe. Situace se zázračně vylepší po 13. únoru. Merkur se vrátí do Vodnáře a vy máte šanci na nápravu toho, co se vám dosud tak moc nedařilo.

BŘEZEN

Vaše vysoce a hlavně všestranně úspěšné období začíná 5. března, kdy se Venuše dostává do Vodnáře, odkud vytvoří harmonický vztah jak s Marsem, tak s Uranem. Překvapení bude spousta, ale pro vás budou z valné části příjemná. Nebojte se ničeho nového! Pokud vznikne problém, nesnažte se zamést záležitost pod koberec, ale s přehledem se mu postavte.

DUBEN

Venuše, která je od 5. dubna až do konce měsíce v Rybách, je pro vás tak trochu nečitelná. Rodinné starosti, které vám přinese, se sice snažíte řešit, ale moc se vám to nedaří. Vaši blízcí se chovají naprosto jinak, než byste čekali, a pokud si o tom s nimi chcete promluvit, tváří se, jak by ani netušili, o co vám jde. Situaci naštěstí ladí Merkur z Berana, který vám dá dost odvahy k ráznému jednání.

KVĚTEN

Zatímco ostatní zmatky stresují, vy se v nich cítíte jako ryba ve vodě! Kombinace Merkura v Blížencích (od 7. do 29. května) a Venuše v Beranu (od 3. do 29. května) se spolu s Marsem z Vah starají o spoustu podnětů a šancí. Využijte nabídek lidí, kteří vás milují, a bez obav nasměrujte svůj život tam, kde jste vždycky chtěli být.

ČERVEN

Merkur v Raku vám až do 17. června dává šance k vylepšení vašeho finančního hospodaření. Zaplaťte daně, pokud je potřeba, doplaťte peníze na pojištění a pojistky všeho druhu. Když se pak Merkur vrátí do vašeho partnerského sektoru, kde pobude až do 13. července, stáhněte vlastní aktivitu na minimum a nechte jednat partnera, který má podstatně lepší odhad situace.

ČERVENEC

Máte šanci dotáhnout všechno, co jste začali na přelomu minulého a letošního roku! V partnerství – jak pracovním tak soukromém – vám to vyloženě ladí a vy jste spokojení. Když se pak Merkur (13. července) a Venuše (18. července) přesunou do Raka, měli byste se připravit na náročné rodinné diskuse, které se týkají budoucího rozdělení rodinného majetku. Když to jinak nepůjde, zaměstnejte mediátora, který vám pomůže dospět k dohodě.

SRPEN

Spolehnout se můžete na dobře obsazené znamení Lva, ve kterém od poloviny minulého měsíce po celý další rok bude pobývat Jupiter, do 15. srpna v něm bude Merkur, od 12. srpna až do konce měsíce Venuše. Vyrazte si na dovolenou, užívejte si, ale zároveň si hlídejte všechno, co děláte. Mars je celý měsíc ve Štíru a hříšky, kterých se dopustíte, vás později mohou dohnat v nejméně příhodné chvíli.

ZÁŘÍ

Když vám kamarádi něco vysvětlují nebo radí, měli byste jim dopřát sluchu. Jejich argumenty se sice neposlouchají dobře, ale vy se jimi přesto musíte řídit. Mezi 5. a 29. zářím, kdy je Venuše v Panně, si dejte pozor na přehnané nároky, které máte na partnera. Máte dost rozumu na to, abyste si uvědomili, že ideál je nedosažitelný.

ŘÍJEN

Mars ve vašem znamení z vás v tomto měsíci dělá opravdovou a nezpochybnitelnou štiku celého zodiaku! Když se pak Merkur 10. října vrátí do Vah, kde pobude až do 8. listopadu, dostanete šanci k navázání partnerského vztahu, který vám prospěje jak v soukromém, tak v pracovním životě. Ve Vahách je však až do 23. října také Venuše, takže si budete muset vybrat, zda svou pozornost upřete na soukromou nebo na pracovní oblast.

LISTOPAD

V prvních osmi listopadových dnech, kdy je Merkur ve Vahách, se věnujte práci, ve které vás konečně potká odměna za nasazení, jež vyvíjíte už od konce minulého roku. Na soukromí můžete přepnout 16. listopadu, kdy se Venuše dostane do Střelce a vytvoří harmonickou vazbu s Jupiterem ve vašem sektoru duchovních záležitostí. Bez přinucení na sobě začnete pracovat a záhy zaregistrujete první úspěchy.

PROSINEC

Je vám opravdu upřímně líto, že i váš den má jen dvacet čtyři hodin. Týká se to zejména první prosincové dekády, kdy ve vašem znamení kromě Slunce pobývá ještě i Merkur a Venuše. Spolu s Jupiterem a Uranem vytvářejí velký ohnivý trigon, který z vás dělá člověka, co všechno dává na první dobrou. Později sice déšť úspěchů trochu prořídne, ale pořád jich bude dost na to, abyste nový rok vítali se širokým úsměvem.

Článek je zařazen v: Mars , šance , Jupiter , Venuše , Merkur , vodnář , Uran , Beran , Merkur

reklama