Showbyznys

18. července 2022 09:32

redakce Prima Lajk

Svatba roku! Herec Ben Affleck si konečně vzal sexy Jennifer Lopez. Kde utajená veselka proběhla?

Trvalo jim to takřka 20 let od prvního seznámení, ale slavný pár má za sebou konečně utajenou svatbu!

Tak se ti dva přeci jen dočkali. Po několika neúspěšných vztazích a manželství k sobě úspěšný herec a režisér Ben Affleck s nestárnoucí sexy ikonou Jennifer Lopez opět našli cestu a přeskočila jiskra. Slavný pár se dal tak po letech opět dohromady a před několika měsíci oznámili i společné zásnuby. A nyní došlo konečně i na svatbu.

Hvězdný pár do toho podle informací bulvárního webu TMZ konečně praštil během tajné veselky v Las Vegas. Jejich plány odhalilo médiím povolení k sňatku vystavené v okrese Clark County v Nevadě, na němž nechybí jména obou zamilovaných hrdliček. Podle svatebních dokumentů si pak měla zpěvačka již změnit jméno a legálně se nyní jmenuje Jennifer Lynn Affleck! Pár se zatím k radostné události nevyjadřuje. Zdá se ale, že jejich láska na druhý pokus se opravdu dočkala kýženého happy endu.

Milostná historie slavného herce a režiséra Bena Afflecka s nestárnoucí sexy ikonou Jennifer Lopez sahá až do roku 2001. Právě tehdy se dvojice seznámila při natáčení filmu Gigli. A přeskočila mezi nimi jiskra. JLo však ještě vdaná za svého druhého manžela Crise Judda, oficiálně spolu tedy dvojice začala chodit o rok později, kdy svého ex zpěvačka opustila a podala žádost o rozvod. Stal se z nich tak jeden z mediálně nejsledovanějších párů, o němž chtěli lidé vědět první poslední. Zásnuby pak na sebe nenechaly dlouho čekat, svatba v roce 2003 však byla zrušena, údajně kvůli zvýšené mediální pozornosti. O pár měsíců později však následoval i jejich nečekaný rozchod.

Oba si pak naplno žili vlastní životy. Affleck byl 13 let ženatý s herečkou Jennifer Garner, s níž má tři děti, bojoval se závislostí na alkoholu a poté randil se sexy herečkou Anou de Armas. Jennifer Lopez se mezitím provdala za zpěváka Marca Anthonyho, s nímž má dvě ratolesti. Ani toto manželství však nebylo šťastné a z jejích zásnub s baseballistou Alexem Rodriguezem také sešlo. Když se pak loni Affleck s Lopez opět sešli a přeskočila mezi nimi jiskra, dlouho to netrvalo a staré city byly opět zpátky. Tak snad jim tentokrát idylka vydrží už napořád.

UPDATE: Jennifer Lopez už v e-mailu fanouškům radostnou zprávu potvrdila! „Láska je nádherná, láska je přívětivá a láska je také trpělivá. A někdy ta trpělivost trvá 20 let," napsala slavná zpěvačka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také