Sympaťák z Avengers pomáhá Čechům vybrat peníze na Ukrajinu! Využil k tomu i sílu svého hlasu

Chris Hemsworth pomáhá vybrat peníze na Ukrajinu.

Situace na Ukrajině bohužel stále není o moc lepší, než byla před měsícem, celý svět se tak nadále snaží pomáhat, kde to jen jde. Jinak tomu není ani u nás v Česku, kde se o jednu z největších asistencí postarala charitativní organizace Člověk v tísni. A ta teď navíc získala obří posilu.

Spojila se totiž s hercem Chrisem Hemsworthem z Avengers, který zde akorát natáčel svůj nový snímek, aby společně natočili nové propagační video na podporu sbírky pro Ukrajinu. Doposud do sbírky dárci poslali téměř 1,6 miliardy korun.

„Jako mnozí z vás jsem si hned položil otázku, jak můžeme Ukrajině smysluplně pomoct. Rozhodl jsem se využít sílu svého hlasu a vybídnout své příznivce, aby podpořili aktivity zavedené humanitární organizace Člověk v tísni, která odvádí na Ukrajině neuvěřitelnou práci,“ komentoval své rozhodnutí 38letý herec.

Ve videu, jenž pro organizaci zakladatele Šimona Pánka vytvořil s pomocí filmového štábu, popisuje situace, které byl v posledních týdnech svědkem v Praze. Video měl Hemsworth podle původních informací zveřejnit ve čtvrtek odpoledne na svých sociálních sítích. Vydání se ale nakonec ještě chvíli zdrží. Výše si můžete pustit jeho video z konce natáčení filmu Extraction, jenž zde natáčel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také