Syn královny Alžběty utíká před zákonem! Jaká děsivá obvinění mu hrozí?

Synáček královny Alžběty má problémy se zákonem.

Princ Andrew nikdy nebyl zrovna vzorným členem britské královské rodiny. Tenhle arogantní rozmazlený muž, jenž je shodou okolností taky jedním z mladších synů královny Alžběty, ale možná konečně dostane, co si zaslouží. Podle posledních informací totiž Andrew utekl do zámku Balmoral, aby se tam schoval před zákonem.

Vévoda z Yorku totiž čelí několika různým obviněním ze znásilnění, sexuálního napadení a dalších nechutných věcí, které souvisí s jeho přátelstvím se zesnulým finančním magnátem Jeffreym Epsteinem. Právě odsouzený pedofil, jenž spáchal v cele sebevraždu, měl Andrewa seznámit s několika dívkami, které následně princ Andrew údajně znásilnil. Tato nová žaloba pochází konkrétně od Virginie Roberts Giuffre, se kterou měl mít Andrew styk, když jí bylo teprve 17 let.

Princ už v minulosti navíc odmítl spolupracovat na vyšetřování s americkými úřady, čímž jen potvrdil předtuchy veřejnosti, že by mohl být v několika kauzách vinen. Soud v New Yorku, kde Virginia Roberts Giuffre žaluje prince Andrewa, proběhne 13. září.

Sdílejte článek
Štítky zločin New York Alžběta II. zákon znásilnění sexuální napadení Virginie princ Andrew Jeffrey Epstein Britská královská rodina Ondřej, vévoda z Yorku York Jeffrey Epstein

Přečtěte si také