Showbyznys

31. října 2022 17:17

redakce Prima Lajk

Syn slavného záporáka z Hulka tragicky zemřel ve věku 25 let. Podlehl zákeřné nemoci

Cormac Roth, syn Tima Rotha, zemřel ve věku 25 let.

Tragédie zastihla rodinu slavného herce Tima Rotha. Jeho syn, sám slavný kytarista a skladatel Cormac Roth, totiž zemřel ve věku pouhých 25 let. Mladíkovi byla v listopadu 2021 diagnostikována rakovina zárodečných buněk 3. stupně. Zemřel v polovině letošního října, rodina zprávu oznámila až nyní.

„Byl divoká a elektrická koule energie a jeho duch byl naplněn světlem a dobrotou,“ stojí v prohlášení jeho rodiny. „Jakkoliv byl Cormac divoký, byl také ztělesněním laskavosti. Něžná duše, která svému okolí přinesla tolik štěstí a naděje. Smutek přichází ve vlnách, stejně jako slzy a smích, když si vzpomeneme na toho krásného chlapce během 25 let a 10 měsíců, co jsme ho znali. Nepotlačitelné a radostné a divoké a úžasné dítě. Teprve nedávno dospěl v muže. Milovali jsme ho a navždy ho budeme nosit v srdcích, kamkoli půjdeme.“

Roth oznámil svoji diagnózu poprvé loni na svém Instagramu. Popsal, že rakovina známá jako choriokarcinom mu vzala polovinu sluchu, 27 kg váhy a taky sebevědomí. „Život je krátký. Je to chaos. A nikdy nevíš, kdy to budeš ty. Měj se dobře a běž k doktorovi. Do prdele s rakovinou,“ okomentoval hudebník tehdy celou záležitost.

Sdílejte článek
Štítky nemoc rodina rakovina Instagram věk Hudebník rakovina Tim Roth Cormac Roth

Přečtěte si také