Showbyznys

17. dubna 2023 12:41

Tajný vztah Kylie Jenner zbořil internet! Neuvěříte, s jakým hollywoodským idolem kráska randí

Vážně spolu tihle dva randí?

Pár vztahových bomb už jsme tady letos měli, o tu největší se teď ale dost možná postarala modelka Kylie Jenner (25) a idol dívčích srdcí herec Timothée Chalamer (27). Ti spolu totiž údajně už několik měsíců randí poté, co se sexy miliardářka rozešla s otcem svých dvou dětí Travisem Scottem. A fotografové podle všeho mají i pevné důkazy.

Nedávno totiž na internetu vyšly fotky luxusního auta Kylie, kterak vjíždí do rezidence v Beverly Hills, již si koncem loňského roku pořídil právě pohledný Chalamet. Na blogu DeuxMoi se následně objevily informace o tom, že spolu Kylie a Timothée tajně randí už od ledna. Zvěsti poté rozšířil do zbytku světa i server TMZ.

Jenner se přitom rozešla s hudebníkem Scottem na konci minulého roku. S přestávkami spolu chodili téměř šest let a mají spolu dceru Stormi a syna Airea. Herec v minulosti tvořil pár například s herečkami Eizou Gonzáles nebo dcerou Johnnyho Deppa Lily-Rose Depp. Ani jeden z domnělého páru se zatím k situaci nevyjádřil, vzhledem k zástupu fanoušků i fanynek obou dvou případné potvrzení nejspíš zlomí pár srdíček...

Sdílejte článek
Štítky pár vztah Kylie Jenner herec Timothée Chalamet

Přečtěte si také