Showbyznys

9. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

Takhle bydlí Heidi Janků!

Zpěvačka Heidi Janků (50) žije s manželem Ivo Pavlíkem v příjemném jednopatrovém domku v Uhříněvsi. Mají tu opravdovou pohodu. Dříve bydleli ve Všestarech u Velkých Popovic, ale pak se rozhodli přesunout blíž k Praze. Do bytovky se stěhovat nechtěli, a tak volba padla na dům.

„Zařídili jsme ho ve stylu Janků a Pavlíků. Je pro nás důležité, abychom se tu cítili dobře a rádi se sem vraceli. Jen mě mrzí, že nemám moc času na úklid,“ stěžuje si paní domu. Uklízet dům ale zpěvačka zatím nikoho cizího nenechá. „Ještě jsem k nikomu nezískala takovou důvěru, abych ho k nám pustila,“ říká Heidi Janků, která na barrandovské televizi moderuje erotický pořad Intim Night.

Na novém domově oceňuje především dostatek prostoru. „Náš dřívější dům byl malý, nebylo v něm moc místa. I nábytek jsme nechali vyrobit na míru, jinak to ani nešlo. Knihovnu jsme zase měli dohromady s pracovnou, a abych byla schopná žehlit, musela jsem mít žehlicí prkno v šuplíku. Bylo praktické, tak jsem si ho na památku přivezla i sem do Uhříněvsi,“ dodává zpěvačka.

Nejoblíbenějším pokojem Heidi Janků je prostorný obývák propojený s kuchyní a terasou. Je odtud krásný výhled na bazén. „V létě máme dveře pořád otevřené,“ říká zpěvačka. Když se potřebuje naučit novou písničku, sedne si Heidi občas i k manželovu klavíru. Jinak se ale hudebním nástrojům spíše vyhýbá.

Nejvíc času manželé tráví ve společné pracovně. „Jsme na sebe zvyklí, vůbec se nerušíme,“ prozrazuje Heidi Janků. S Ivo Pavlíkem žije ve společné domácnosti více než dvacet let. Za tu dobu se jim doma nahromadila spousta doplňků a suvenýrů. „Moc ráda mám starodávné loutky babky a dědka, které manžel dostal v chrudimském muzeu,“ svěřuje se zpěvačka.

Zvířata v novém domě zatím žádná nepobíhají. Heidi měla 15 let jezevčíka, který loni umřel, a zatím se jí nepovedlo manžela přemluvit, aby si pořídili dalšího. „Snad se mi ho podaří zlomit,“ doufá Heidi Janků.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také