návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Takové faux pas: Marc Jacobs a Anna Wintour ve stejném kabátě!

Módní designer Marc Jacobs (50) a šéfredaktorka amerického Vogue Anna Wintour (63) obrátili módní trapas do vtipné nadsázky. Oba totiž přišli na premiéru filmu Velký Gatsby ve stejném kabátu od značky Prada.
Vydáno: 30.04.2013
Šéfredaktorka Anna Wintour a návrhář Marc Jacobs se svému módnímu trapasu zasmáli
Šéfredaktorka Anna Wintour a návrhář Marc Jacobs se svému módnímu trapasu zasmáli Autor: instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Návrhář si pod dámský kabát z kolekce jaro 2013 vzal černé džínsy a kotníčkové tenisky. Není to poprvé, co si Marc oblékl dámské oblečení, jelikož se rád odlišuje. „Jen jsem nechtěl nosit nudný smoking. Myslím, že Miuccia Prada je taková netradiční volba,“ vysvětluje Jacobs.

Wintour si svršek hodila přes černé večerní šaty. Fotku, která jejich setkání potvrzuje, dala sama šéfredaktorka na sociální síť. K ní připsala: „New York je nejlepší. Jeden model, dva způsoby nošení.“ Oba módní guruové, které spojuje přátelství více jak pětadvacet let, si z této nemilé příhody nic nedělali. „Holt velké mozky myslí podobně. Prada je dnes dvojí dobrá volba,“ dodali svorně.

-juf-

 

Článek je zařazen v: dámský , Kabát , Marc Jacobs , Anna Wintour