Tato slova vzkázal Elon Musk svým největším kritikům poté, co koupil Twitter. Mají se ho lidi teď bát?

Co vzkazuje nový majitel Twitteru svým kritikům?

Elon Musk koupil Twitter a najednou se všichni děsí toho, co se se sociální sítí bude dít. Právem. Impulzivní miliardář je tak trochu podivín a jeho chování jak na Twitteru, tak mimo něj budí celkem pravidelně rozpaky. Nikdo tedy momentálně neví s jistotou, jaké plány s Twitterem má a jestli si je třeba za týden komplet celé nerozmyslí.

Nicméně samotný Musk není slepý a je si dobře vědom, že tlak i kritika na jeho osobu nyní bude silnější než kdy dřív. Rozhodl se tak preventivně něco vzkázat lidem, kteří mají z jeho příchodu na Twitter třeba strach. V jednom ze svých prvních příspěvků od koupi platformy napsal, že svým největším kritikům vzkazuje, aby neodcházeli z Twitteru, ale naopak zůstali, protože jedině tak budou moci vyjádřit například svůj nesouhlas s jeho kroky a tak podobně. Protože právě v tom podle něj spočívá svoboda slova.

Věc, které si údajně Musk velmi cení a kterou hodlá i do budoucna tvrdě prosazovat. Dalším krokem, který majitel Tesly a SpaceX oznámil, pak bude ověřování identity jednotlivých účtů. Minimálně bychom se tak na Twitteru měli zbavit všech ruských a čínských botů. To nezní zase tak špatně, ne?

Sdílejte článek
Štítky Twitter Elon Musk platforma sociální síť vzkaz kritici

Přečtěte si také