Showbyznys

21. května 2020 13:28

redakce Prima Lajk

Tekashi 6ix9ine zuří, že se jeho píseň nedostala na 1. místo hudebního žebříčku. Důvod je přitom jednoduchý

Proč se nový song rappera Tekashiho 6ix9ine nedostal na první místo hudebního žebříčku Billboard?

Hudební žebříček Billboard nezařadil nový song Gooba rappera Tekashiho 6ix9ine na první místo svého listu, kontroverzní interpret se tak do společnosti drsně opřel, když je nařknul z korupce a podvádění. Jak je to ale doopravdy?

Žebříček Billboard nyní vydal detailní rozbor důvodů, proč se Tekashi song neumístil na prvním místě. A rapperovi tím solidně sklaplo. Píseň Gooba skončila třetí až za Stuck With U Ariandy Grande a Justina Biebera a Say So interpretů Doja Cat a Nicki Minaj.

Do výpočtů 100 nejžhavějších songů současnosti se totiž počítají pouze streamovací čísla z amerického YouTube, nikoliv celosvětového. Proto rapperův song vyrazil do boje s 55,3 miliony přehrání místo 180 miliony, jež má celosvětově. Čísla navíc poskytují data provideři, a nikoliv samotný Billboard. Konečně, první píseň v žebříčku se v posledním týdnu prodávala rychleji, jelikož tvůrci zpřístupnili k prodeji podepsané verze nového singlu na svých obchodech. Zkrátka a dobře v řeči čísel vychází jasně najevo, že Gooba právem skončila až na třetím místě, ať už se to rapperovi líbí, nebo ne.


Přečtěte si také