Temný důvod za největším rozchodem roku! Proč krásná Jennifer opustila vlastního manžela?

Co stálo za rozchodem Jennifer Aniston a Justina Therouxe?

Slavný pár minulý týden oznámil, že se rozchází. Zároveň poprosil, aby média příliš nespekulovala, rozhodnutí bylo vzájemné a učiněné s láskou. Oba herci přitom zůstávají dobrými přáteli. Tak znělo ve stručnosti oficiální prohlášení, nyní však začínají vylézat na povrch další detaily, které trochu více přibližují, co vlastně za rozchodem stálo.

Podle souseda Justina Therouxe, který má byt v New Yorku, bylo tím pravým důvodem právě společné bydlení. Zatímco seriálový herec Theroux miloval New Yorku a tlačil na Jennifer, aby se za ním přestěhovala právě sem, herečka byla proti. Má totiž v Los Angeles vlastní vilu a nehodlala ji opouštět.

Herec byl ale v Los Angeles nespokojený, často trávil volné chvíle sám v domě pro hosty a později ke konci vztahu už v něm dokonce i přespával. Není tedy divu, že se vztah rozpadl. Je však nutno dodat, že soused momentálně Therouxe žaluje kvůli poškození majetku, které ovšem hercovi právníci tvrdě odmítají. Ti navíc dodávají, že soused se s Jennifer nikdy nepotkal, a dokonce byt Therouxe v životě nenavštívil. Nelze tedy s přesností říct, jak moc důvěryhodný vlastně soused je.

Sdílejte článek

Přečtěte si také