Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

Tenisový obleček podle Berdycha? Už ho navrhuje!

S propojováním slavných osobností s kosmetickými či módními značkami se roztrhl pytel. Kolekci od Versaceho či Karla Lagerfelda si tak mohou koupit nejen bohaté paničky, ale i ženy na mateřské. Stačí jim zajít si do obchodního centra.
Vydáno: 26.04.2013
Tenista Tomáš Berdych se stane módním návrhářem

Přesto je výběr celebrity velmi citlivá a náročná záležitost. Musí totiž odpovídat stylu, vkusu a filozofii značky, pro kterou modely navrhuje. Zároveň se však musí nejen trefit do vkusu stálých zákazníků, ale přilákat i ty nové, kteří chtějí vypadat jako ona celebrita.

Mnoho módních značek zapojuje do spolupráce nejen známé osobnosti, jako je Madonna, Vanessa Paradis či Halle Berry, ale kolekci jim připravují i módní návrháři – Donatella Versace či Stella McCartney.

Někdy se poštěstí i českým osobnostem objevit se v celosvětové kampani. Něco o tom ví tenista Tomáš Berdych, který pro jednu švédskou módní značku bude připravovat tenisovou kolekci, a udávat tak trend nadcházejícího léta. „Ze spolupráce jsem velmi nadšený. Jsem polichocen, že si vybrali právě mě,“ svěřil se Tomáš.

Kdy si budeme moci nějaký kousek podle Berdycha v obchodech koupit, to se ještě neví, ale jisté je, že prodávat se bude po celém světě. Na českém trhu se do spolupráce s navrhováním oděvů pustila například herečka Anna Geislerová.

-juf-


Reklama
Článek je zařazen v: Madonna, Vanessa Paradis, Tomáš Berdych, kolekce, spolupráce, vkus, Karl Lagerfeld, Versace, Halle Berry, Aňa Geislerová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama