Terminátor Vémola drsně zaútočil na youtubera Marianka! Dojde na největší zápasnickou událost roku?

Youtuber Jon Marianek vyzval Karlose Vémolu na souboj. Ten nabídku přijal, youtubera ale zároveň zesměšnil, že na to nemá.

Známý youtuber Jon Marianek momentálně spolupracuje s jedním z nejslavnějších youtuberů na světě Jakem Paulem, jemuž pomáhá s přípravou a marketingem jeho boxerských událostí. Sám o sobě se ale ještě do ringu v žádném významnějším zápase nepodíval, i když na to zjevně buduje muskulaturu. Teď si ale nejspíš přece jen ukousl až příliš velké sousto.

Vyzval totiž ostře na souboj Karlose „Terminátora“ Vémolu, kterému za zápas slíbil deset milionů korun. Ten je sice momentálně zraněný a zatím neví, kdy se bude moci do ringu vrátit, přesto však na nabídku youtubera reagoval se slovy, že by ho klidně zmlátil i za půlku. Odpovědi se ale doteď prý Vémolovi nedostalo, jak oznámil pro pořad Behind The Instagram rádia Evropa 2.

Legenda českého MMA uvedla, že Marianek coby youtuber nemá šanci nabrat takové zkušenosti, hmotu a schopnosti jako zápasníci, kteří se tímto sportem živí celý svůj život a roky se budují. Už jen proto by s ním v ringu neměl žádnou šanci. „Až takovýhle disco zápasníci budou lézt s opravdovýma frajerama do ringu, tak dřív nebo později se něco stane,“ dodal na závěr Vémola.

Sdílejte článek
Štítky Evropa Instagram výzva Terminátor MMA youtuber zápasník Karlos Vémola zápas Jake Paul Jon Marianek

Přečtěte si také