Tihle dva herci ze Hry o trůny nikdy nebudou společně na scéně! Může za to tenhle smutný důvod

Mysleli jste si, že jsou na place Hry o trůny všichni kamarádi? Tak myslete znova.

Po sedmi letech čekání jsme konečně dospěli do bodu, kdy se ve slavném fantasy seriálu Hra o trůny všechny (nebo téměř všechny) hlavní postavy sešly na stejném místě. Chyběli v podstatě jen Starkové, a pak vedlejší postavy jako Bronn a Podrick, kteří odešli na pivo. Bylo v tom ale opravdu jen pivo?

Když se nad tím zamyslíte, uvědomíte si, že postavy drsného žoldáka Bronna a královny Cersei nikdy nebyly společně na scéně. A to v seriálu, kde se někdo neustále s někým střetává, obzvlášť když jsou ti dva na stejné straně, začne po chvíli působit mírně podezřele. A v tomhle případě je podezření ještě navíc oprávněné, jelikož herci ztvárňující tyto dvě postavy se ve skutečnosti nenávidí!

Foto: HBO

Jerome Flynn (Bronn) a Lena Headley spolu kdysi totiž chodili. Jejich vztah ale nedopadl dobře, a když spolu začali hrát v seriálu, musela do jejich kontraktů být přidána podmínka, že se ti dva spolu nikdy nemůžou objevit ve společné scéně. Štáb následně dostal instrukce držet ty dva od sebe, co nejdál to jde. Když se totiž střetnou, je ihned zle.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také