Tito herci z Rodu draka budou za pár dílů nahrazeni. Kdo vám bude nejvíc chybět?

Seriál Rod draka za pár dílů přeobsadí některé z hlavních herců.

Pokud si užíváte nový spin-off seriálu Hra o trůny Rod draka, možná byste se měli připravit na něco, co jste v původním seriálu nezažili. Totiž fakt, že někteří z herců z prvních dílů za chvíli zmizí a budou nahrazeni jinými, jelikož se v seriálu schyluje ke skoku v čase. Děj se podle všeho posune o deset let dopředu a to znamená, že celkově čtveřice postav dojde změn. O jaké se jedná?

Fanoušci Matta Smitha jako záludného Daemona Targaryena či Rhys Ifanse jako moudrého rádce krále Viseryse můžou zůstat v klidu – tito herci ve svých rolích setrvají. Nicméně princezna Rhaenyra s tváří Milly Alcock bude nahrazena herečkou Emmy D’Arcy, její přítelkyně a manželka krále Alicent Hightower s tváří Emily Carey bude v budoucnosti hraná Olivií Cooke, a dále seriál přeobsadí dva mladé herce v rolích Laeny Velaryon a Laenora Velaryona – děti Mořského hada Corlyse Velaryona.

Podle lidí odpovědných za seriál bylo rozhodnutí nahradit postavy učiněno velmi brzy v kreativním procesu. Spolutvůrce Ryan Condal řekl: „Je to možná moje domýšlivost, ale myslím, že to funguje velice dobře, teď když jsem to už několikrát viděl. Přeobsadili jsme de facto děti, které během dospívání dojdou mnoha změn. Dávalo tak největší smysl je nahradit novými herci místo snahy vše měnit pomocí make-upu.“ Kdy přesně k výměně dojde, zatím není jasné, mnozí ovšem spekulují, že by se tak mohlo stát už ve čtvrté či páté epizodě.


Přečtěte si také