Tohle je jediná postava ze Hry o trůny, která by se mohla objevit v Rodu draka. Vážně se jí dočkáme?

Která postava ze Hry o trůny by mohla vystoupit v Rodu draka?

Pokud držíte krok s Rodem draka – čerstvým hitem kabelovky HBO, který je prequelem populární Hry o trůny – nepochybně jste si všimli, že mezi novým a původním seriálem není zase až tolik rozdílů. Například mají stejnou znělku, odehrávají se ve stejném světě, dokonce i některé z rodů, jež hrály velkou roli v předchozím seriálu, zde mají velké slovo. Je toho zkrátka dost, a ani to by však podle bystrých čtenářů předlohy nemusel být nutně konec všech pojítek.

Jak všichni jistě vědí, Rod draka se odehrává o nějakých 200 let před událostmi Hry o trůny. V době trůnů jsou tak všechny postavy z nového seriálu dávno mrtvé. Existuje však někdo, kdo by se přece jen mohl objevit už v Rodu draka. Tím někým je čarodějka Melisandre, tzv. rudá žena, o které je známo, že svůj mladický sexy vzhled udržuje pomocí magického náhrdelníku. Když ho sundá, promění se ve starou rašpli, které je minimálně pár století. Jinými slovy by její přítomnost v pohodě dávala smysl.

Fanouškovská teorie se navíc dostala i k samotné představitelce Melisandre herečce Carice van Houten. Ta ji sdílela na svůj Instagram se slovy, že se právě dodívala na první epizodu Rodu draka, a že by se slušelo říct, že její postava je pár set let stará. Čímž pochopitelně chtěla naznačit, že kdyby se tvůrci přece jen rozhodli někdy prozkoumat začátky plamenné kněžky, pravděpodobně by do toho herečka šla. A my jsme rozhodně pro.


Přečtěte si také