Showbyznys

22. března 2017 14:19

redakce Prima Lajk

Tohle je první česká živá Barbie! Plánuje plastiky i vyjmutí žeber! Jak se vám líbí?

Pro splnění svého snu hodlá udělat opravdu všechno!

Všichni už z médií známe případy dívek, které se chtějí co nejvíce podobat legendární panence Barbie a kvůli své vášně jsou ochotny podstoupit i ty nejšílenější plastické operace a chirurgické procedury. Věděli jste ale, že se jedna z těchto živých barbín nachází také v České republice?

Tuzemskou živou Barbie je teprve sedmnáctiletá Gabriel Jiráčková vystupující pod uměleckým jménem Lolo Ta Bella. Dívku prý ovlivnilo její drsné dětství, v němž si údajně prošla například šikanou. Hlavním důvodem její proměny je ale touha se odlišovat a vyčnívat z davu. Chce se stát živým důkazem toho, že všechny sny se dají splnit. Třeba ten změnit se v plastikovou Barbie.

A pro svůj sen chce opravdu udělat cokoliv a plánuje nespočet plastických operací včetně zvětšení prsou či zvětšení hýždí. Čeká ji ale také i úprava zubů či nosu a velmi vážně přemýšlí také o drsném vyjmutí několika žeber! Chce mít zkrátka stejně útlý pas jako její panenkovský idol. Gabriel, která dosud spoléhá zejména na špičkový make-up, se pak konečně cítí být sama sebou a zdá se být naprosto spokojená.

Nemůže se také nabažit pocitu, že je o ni mezi muži obrovský zájem. Díky své vášni se pak pomalu stává mediální hvězdičkou. Přijde vám krásná, nebo by měla podle vás se svou plánovanou proměnou co nejdříve přestat?

Sdílejte článek

Přečtěte si také