návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Tohle jsou celebrity, se kterými se lidé chtějí nejvíc vyspat! Vede Scarlett, Emma Watson nebo Margot Robbie?

A jak vypadá váš seznam celebrit, se kterými byste se chtěli vyspat?
Vydáno: 01.02.2017
Margot Robbie / Scarlett Johansson
Autor: Paramount Pictures/Marvel Margot Robbie / Scarlett Johansson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pamatujete tu epizodu Přátel, ve které si všichni sestavili žebříček celebrit, se kterými by se mohli vyspat, a jejich partner by proti tomu nesměl nic namítnout? Tak tohle je velice podobné. Akorát namísto Rosse je tu web Sleep Cupid a žebříček se neskládá z pouhých deseti jmen, ale rovnou nějaké padesátky.

Krásná dcera Catherine Zeta-Jones.

GALERIE: Takhle vypadá dcera sexy herečky Catheriny Zeta-Jones! Ve svých 13 letech je už dokonce krásnější než maminka! Jak se vám líbí?

Na dotazník odpovídalo zhruba šest tisíc lidí z celého světa a žebříčky tak byly rozděleny do jednotlivých kontinentů, přičemž logicky vítězí většinou celebrity, které z dané oblasti pocházejí. V Americe tak nepřekvapivě vyhrála tamější hvězda bulváru Kim Kardashian, těsně za ní pak skončila Scarlett Johansson. V Británii zvítězila manželka prince George Kate Middleton, Emma Watson se umístila druhá. Jak to dopadlo u mužů a ve zbylých částech světa se teď můžete mrknout v následující galerii.

Článek je zařazen v: herečky , celebrity , margot robbie , Emma Watson , Ryan Reynolds , Sex , žebříčky , seznam