Showbyznys

12. listopadu 2018 17:51

redakce Prima Lajk

Tohle jsou nejoblíbenější členové královské rodiny! Meghan skončila u lidí hůř, než byste čekali

Jak jsou na tom v novém žebříčku popularity u Britů všichni členové královské rodiny?

Královská rodina si ve Velké Británie pořád užívá výsostné postavení a její členové jsou mezi lidmi stále velice populární a jejich činy přitahují velkou pozornost. Které jejich členy mají Britové ovšem zdaleka nejraději? Na to se snažil najít odpověď průzkum firmy YouGov. Těm své nejoblíbenější členy královské rodiny povědělo téměř 4 tisíce lidí. A to už je podle tvůrců ankety dostatečný počet lidí na to, aby z toho mohli udělat průzkum oblíbenosti. A jejich výsledky vás možná trošku překvapí.

Na první místě totiž neskončila královna Alžběta II., ale její vnuk princ Harry. Toho doslova miluje 77 % Britů, jeho babička ovšem skončila těsně za ním na druhém místě se 74 %. Pokud si říkáte, že Harrymu ve vítězství pomohla letošní královská svatba, možná to není tak úplně pravda. Jeho manželka, bývalá herečka Meghan Markle, totiž skončila až na 6. místě, kdy ji má rádo “pouze“ 55 % dotázaných. Což je zrovna v roce, kdy logicky vzbuzovala největší mediální pozornost a zdálo se, že ji lidé milují, malinko zklamání. Hravě ji tak přeskočil jak princ William (73 %), tak jeho manželka Kate (64 %). Na druhou stranu, následník trůnu princ Charles dopadl u lidí ještě mnohem hůře. Jeho nemá ráda ani polovina dotázaných. Co říkáte na výsledky vy?

1. Princ Harry, vévoda ze Sussexu 2. Královna Alžběta II. 3. Princ William, vévoda z Cambridge 4. Catherine, vévodkyně z Cambridge 5. Princ Philip, vévoda z Edinburghu 6. Meghan, vévodkyně ze Sussexu 7. Charles, princ z Walesu 8. Princezna Anne Mountbatten-Windsor 9. Zara Phillips 10. Camilla, vévodkyně z Cornwallu


Přečtěte si také