Tohohle herce začínají lidé nenávidět víc než Johnnyho Deppa! Hvězda DC filmů byla podruhé zatčena na Havaji

Ezra Miller skončil podruhé za krátkou dobu na Havaji v želízkách.

Ostrovní stát Havaj se brzo bude muset zřejmě uchýlit k razantnímu kroku a zkrátka vykopnout herce Ezru Millera ze svého území. Hvězda Ligy spravedlnosti, série Fantastická zvířata nebo taky chystaného Flashe totiž podruhé za krátkou dobu skončila v želízkách, tentokrát už to nebylo jen agresivní chování a napadení, ale rovnou ublížení na zdraví. Herec hodil po 26leté dívce židli.

Co hůř, k incidentu došlo ten samý den, co Miller přes Zoom soudci z předchozího případu sdělil, že se nebrání obvinění ani peněžitému trestu za to, jak přes měsícem napadl lidi v karaoke baru. Tentokrát k útoku došlo pozdě v noci poté, co dívka požádala herce, aby odešel z jejího bytu. To ho rozčílilo a vrhl po ní židli, přičemž ji zasáhl do hlavy. Následně byl zatčen a propuštěn, zatímco je případ vyšetřován.

Už nyní je jasné, že jednání herce je čím dál častěji za mezemi slušného chování a že s takovou na něj v budoucnu hollywoodská studia nemohou spoléhat. Nabízí se tak otázka, která filmová produkce ho vyrazí jako první, po čemž se stane podobně jako v minulosti Johnny Depp definitivně na odpis. Na rozdíl od Millera to ale aspoň s Deppem vypadá díky čerstvým slyšení u soudu celkem dobře. V tuto chvíli to vypadá, že by herec mohl nad svou bývalou ženou poprvé u soudu vyhrát.


Přečtěte si také