návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Trapas před královskou svatbou! Češi chtěli poslat jako dar koňské sperma. Proboha proč?

Co dostanou princ Harry a Meghan ke svatbě?
Vydáno: 18.05.2018
Co dostanou Harry s Meghan za dárek? 2
Autor: profimedia.cz Co dostanou Harry s Meghan za dárek? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Královská svatba je tady co nevidět, už zbývá jen nějakých dvacet čtyři hodin do chvíle, než si princ Harry a Meghan Markle řeknou své ano. Se svatbou ale zároveň přichází taky věčné dilema. Co jen dát zamilovanému páru jako dar? Inu čeští politici se před sedmi lety řídili heslem: „Darovanému koni na zuby nehleď,“ a vymysleli dárek, který vstoupil do paměti celého národa.

 

Když se v roce 2011 brali princ William a Kate Middleton, česká vláda přišla se vskutku geniálním nápadem, který by se letos jen těžko překonával. Naštěstí to nebude nutné, protože Harry s Meghan na svou svatbu žádné politiky nepozvali, České republice tak odpadá povinnost dar řešit. Už se tak nebude opakovat trapas z předchozí svatby, na kterou politici tehdy málem zaslali jako dar koňské sperma.

Ano, pokud si už nevzpomínáte, tehdejší premiér Petr Nečas skutečně plánoval poslat darem sperma jednoho českého hřebce z Kladrub, protože původní plán poslat živého koně nevyšel. Vše nakonec hasil diplomat Michael Žantovský, který se vydal do Velké Británie osobně, aby nakonec předal královské rodině obraz namalovaného koně. Mezinárodní katastrofa tak byla odvrácena. Ale stejně, umíte si představit horší nápad na dárek?

Svatba se koná už tuto sobotu 19. 5. a živý přenos z ceremoniálu můžete sledovat přímo u nás na stránkách www.iprima.cz/kralovskasvatba, kde krom online komentáře najdete i další doplňující informace.

Královská svatba Harryho a Meghan

Královská svatba prince Harryho a Meghan: Kdo známý na ni přijede

Kdo plánuje překazit královskou svatbu? 2

VIDEO: Psychopatka, co si chtěla vzít prince Harryho, plánuje překazit královskou svatbu! Co šíleného chystá?

Článek je zařazen v: královská svatba , princ Harry , Meghan Markle , dar , česká vláda , koňské sperma , nápad , trapas