Showbyznys

14. června 2016 13:30

redakce Prima Lajk

Trapas Top Gearu! Noví moderátoři překonali 13 let starý rekord, ale vůbec to není dobře!

Dočkají se snad nové tváře brzkého vyhazovu?

Tak tohle už začíná být hodně špatné. Aktuální řada populárního Top Gearu s novými moderátory stále sklízí pořádnou vlnu kritiky a nespokojení diváci začínají od slavné značky odcházet ve velkém. Už druhou epizodu sledovalo v den premiéry na BBC pouhých 2.8 milionů lidí a sledovanost tak byla nejnižší za posledních 10 let. Po minulé třetí epizodě je však situace ještě daleko horší.

Sledovanost totiž v neděli klesla na alarmujících 2.4 milionů diváků, což je s přehledem nejméně lidí za posledních 13 let. A to je asi rekord, který tvůrci ani nové hvězdy pořadu překonat nechtěli. Sledovanost tak stále padá téměř raketovým způsobem a o vysoké sledovanosti za dob Clarksona a spol. si mohou nechat tvůrci jen zdát.

Hlavní hvězda pořadu, moderátor Chris Evans, se ovšem snaží dělat, jakoby nic. Tvrdí tedy, že na denní sledovanosti v televizi už v době internetového streamu moc nezaléží. Jen jestli si to samé myslí i jeho chlebodárci. Má podle vás moderátor pravdu, nebo si už může spíš v televizi pomalu balit kufry?

Sdílejte článek
Štítky hvězda rekord televize Chris Evans Top Gear

Přečtěte si také