Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

Tuhle obří oběť musel princ Harry provést, když se zasnoubil s Meghan Markle! Zvládli byste to taky?

Neuvěřitelná oběť.
Vydáno: 11.12.2017, redakce
Čeho se musel princ vzdát?

Znáte to, když se váš kámoš bezhlavě zamiluje a krátce nato, co začne být ve vztahu, si najednou začnete všímat určitých změn. Například že méně pije, nechodí s vámi tolik do hospod, nepotkáváte ho při večerních raidech ve World of Warcraft atp. Muži se kvůli ženám zkrátka snadněji zbavují svých zlozvyků, při čemž ani takový princ není výjimkou.

Potvrzuje to teď zpráva, že se princ Harry kvůli své nové snoubence Meghan Markle vzdal kouření. Ano, jedna z nejsilnějších závislostí, jakou může člověk mít, rozhodně není snadno léčitelná. Harry je ale podle blízkých zdrojů královské rodině pevně rozhodnutý s kouřením skončit. Meghan je totiž nekuřák a Harry tak jako správný gentleman musí vyjít své dámě vstříc. Přísná zákaz kouření mimo jiné mají také všichni, kdo by chtěli pár v jejich domově potenciálně navštívit. Harry to tak zřejmě myslí opravdu vážně. Nezbývá než popřát hodně štěstí, bude ho potřebovat.

Jakou tradici Meghan Markle nedodrží?

Snoubenka prince Harryho na Vánoce poruší tuhle obří královskou tradici! Čím může královnu urazit?

Dokázali byste tohle udělat?

Těchto věcí se musí snoubenka prince Harryho vzdát před jejich svatbou! Dokázali byste to taky?

Reklama
Článek je zařazen v: princ Harry, Meghan Markle, kouření, zlozvyk, oběť
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama