návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Týpek sprostě napadl slavnou herečku! Oblíbenou herní postavu prý nesmí hrát, protože nemá dost velká PRSA!

Má podle vás pravdu?
Vydáno: 13.03.2018
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018) Autor: Warner Bros.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stěžovat si na film, který jde za dva dny do kin, nám přijde jako dost zbytečná námaha. Ještě navíc, když ona stížnost zahrnuje obsazení hlavní role, které se asi jen těžko změní. Ale budiž, někteří lidé holt mají příliš mnoho volného času, jako v případě následujícího youtubera.

 

 

Jistý Amazing Atheist Guy se nedávno dostal do hledáčku fandů dobrodružné série Tomb Raider, když naprosto zbytečně zaútočil na Twitteru na herečku, která v novém filmovém zpracování ztvárňuje hlavní hrdinku. Švédská herečka Alicia Vikander má podle jeho slov na roli Lary Croft příliš malá prsa.

Něco takového se samozřejmě v dnešní době politické korektnosti (nicméně pořád právem) nesetkalo s pozitivními ohlasy. Lidé se proti youtuberovi ostře ohradili, jako např. jeden člověk, který mu vzkázal, že on sám je obří ****, takže se to prý vyrovná. Ani vlna kritiky však názory tohoto internetového losera nijak nezměnila. Jako gesto toho, že si stojí dál za svým, sdílel svým hejtrům fotku s následujícím popiskem: „Lidé si možná myslí, že debata o ňadrech Lary Croft není dost důležitá, ale copak by mohla být nějaká debata víc nosná než tyhle kozy?“

Každopádně nám nezbývá nic jiného než se zeptat. Má podle vás cenu řešit velikost něčích prsou kvůli filmové roli, nebo je to naprostá blbost a nikoho kromě nadržených teenagerů tohle nezajímá? Dejte vědět v diskuzi.

Článek je zařazen v: tomb raider , Lara Croft , youtuber , prsa , Alicia Vikander , Twitter