Showbyznys

10. července 2015 10:53

Tereza Javorová

Učte se od mistrů! 10 sexuálních tipů ze Hry od trůny

Strhla vás kombinace vášně, intrik a násilí v seriálu Hra o trůny? Nejste sami. Ve skutečnosti je vás celá armáda fanoušků. Kromě brutálních scén se ale stejně nejspíš nejvíc těšíte na ty sexuální, na kterých seriál rozhodně nešetří. Co byste z nich po vzoru svých hrdinů měli rozhodně vyzkoušet?

1. Polohu zezadu – znají lidé z kontinentu Westeros vůbec jinou polohu než na pejska neboli zezadu? Vzhledem k jejich sexuálnímu apetitu nejspíš ano. Ale ví, že tahle patří k těm nejvzrušujícím. Najděte si v okolí nějakou zříceninu, zatáhněte do ní křehkou oběť své touhy a zmocněte se jí zezadu.

2. Uspořádejte hostinu – a hodujte přímo na nahém těle milence či milenky. Tak, jako po dobrém jídle vylízáváte talíř, nezapomeňte to samé udělat s partnerkou.

3.Splaťte dluhy sexem – Lannister vždy platí své dluhy, ovšem v naturáliích. Domluvte se se svojí hospodyňkou, v jakých intervalech bude platbu přijímat a kdy si hodlá vybrat bonusy.

4. Sveďte kapitánovu dceru – je sice hloupoučká, ale ne moc zkušená, tak si s ní budete moct dělat, co chcete. Pokud nebrázdíte vody oceánu, ale jen surfujete v práci na internetu, postačí dcera vašeho šéfa. Pocit z toho budete mít stejný.

5. Udělejte to venku – nejlépe uprostřed pouště. Dobře, tu asi nemáte ihned k dispozici, pokud zrovna nejste na dovolené v Egyptě. Postačí tak dvorek na zahradě. Můžete se u toho nazývat jmény jako "luno mého života" nebo "mé slunce a hvězdy". Když už kýč, tak ať je jak bič.

6. Nemluvte – předstírejte, že jste někdo jiný. Třeba Hodor. Užijete si spoustu legrace. Nebo nemluvte vůbec a naslouchejte jen řeči těla.

7. Společná koupel – se zapálenými svícny nastolí vzrušující intimní atmosféru v tak krvelačné a nelítostné době, jakou je 21. století. No, i když...

8. Dejte jí lekci – detailně jí popište, co a jak chcete, aby s vámi udělala. Kde se vás má dotýkat, kdy má přitvrdit a kdy naopak zvolnit. Je skvělé dostat přesně to, co chcete.

9. Hrajte si s ohněm – noc je temná a děsivá. Nejbezpečneji se tak budete cítit v blízkosti ohně, který vás svým teplým světlem ochrání. Navíc rozdat si to v blízkosti plápolajícího ohně je neskutečně sexy. Nejen ve Hře o trůny.

10. Pro otrlé – pořád nemáte dost? Tak si počkejte, až partnerce dorazí menstruace. A uspořádejte si svoji soukromou Krvavou svatbu.

Sdílejte článek
Štítky milenec Egypt Hra o trůny oheň dluh Hra o trůny poloha

Přečtěte si také