Proměna Zdeňka Pohlreicha. 17
Autor: Herminapress Proměna Zdeňka Pohlreicha. 17

Uhádnete, která superhvězda se skrývá v ženských šatech? Dokud blond postava nepromluví, nepoznáte ji

Publikováno: 27.01.2020
Která slavná osobnost se kvůli novému pořadu převlékla do dámských šatů? Ne, vážně byste to neuhodli!

reklama

Do restaurace ve Svitavách vchází postarší žena s fešnou kabelkou a šaty, které už pár let rozhodně nejsou trendy. Objedná si jídlo z menu a nenechává na restauraci nit suchou. Personál pak netuší, že se ve skutečnosti nejedná o rejpavou dámu, ale o hvězdu televizních obrazovek. A ani vy nebudete mít zpočátku tušení, o koho se jedná. Tedy dokud na vás v upoutávce nepromluví.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

SUPERŠÉF 24 HODIN PEKLA A ZPĚT (1) - teaser 3

Ano, za parádním ženským oblečkem se neskrývá nikdo menší než Zdeněk Pohlreich, který ve skvělých převlecích bude chodit na úvodní inspekci ve svém novém pořadu Superšéf 24 hodin do pekla a zpět. Ano, tohle je pouze jedna z jeho skvělých proměn a v průběhu pořadu ho budete moci vidět i jako motorkáře či penzistu. V novince bude mít za úkol během pouhých 24 hodin se svým týmem proměnit restauraci k nepoznání od kuchyně až po úpravy interiéru. A v šibeničním termínu u toho opět bude plno emocí, ale také Zdeňkových nezapomenutelných hlášek a dle převleků i nápaditého humoru.

Očekávaný pořad Superšéf 24 hodin do pekla a zpět uvidíte už od 7. února na Primě.

Podívejte se, jak probíhala proměna Zdeňka Pohlreicha v ženu:

reklama