Ústřední song filmu Léto s gentlemanem nazpíval Noid s Olgou Lounovou

Romantické komedii Léto s gentlemanem, kterou si nově můžete přehrát online ve Videopůjčovně na iPrima.cz, vévodí píseň Láska, nazpíval Václav Noid Bárta s Olgou Lounovou. Poslechněte si jí:

V iPrima Videopůjčovně máme nově k přehrání celou romantickou komedii Léto s gentlemanem. Jak producent a představitel hlavní role filmu Léto s gentlemanem Jaromír Hanzlík přiznal, myslel při psaní scénáře především na ženy a na to, že píše film pro ně. A ve stejném duchu vybíral režisér snímku Jiří Adamec i interprety ústředního songu.

Romantické emoce na 1. místě

Oba zpěváky prý píseň uchvátila už na první poslech. „Mám ráda romantické písničky, důležité je, aby ve vás něco vyvolaly, abyste si do nich dosadili svůj příběh, abyste se v nich někde našli. Pokud tato písnička vyvolá v nějaké ženě romantickou emoci, tak je to správně, protože tak to bylo myšleno,“ vysvětlila Olga Lounová.

Poslechněte si ústřední písničku k filmu Léto s gentlemanem, kterou nazpíval Noid s Olgou Lounovou:

Song se natáčel ve studiu Pavla a Petra Ormových a text k němu napsala režisérova manželka Jana Adamcová. „Přiznám se, že když jsem slyšel druhou sloku, vyhrkly mi až slzy do očí. Je tam taková jedna nádherná část: záplavou vášně ti obalím ret, nevím, zda odolám… Z toho jsem byl úplně vyřízený,“ přiznal Václav Noid Bárta.

Vzhledem k obsazení filmu se nabízela i možnost nechat nazpívat titulní píseň Lucii Vondráčkovou, která ve filmu hraje dceru hlavní hrdinky ztvárněné Alenou Antalovou. „Kdyby písničku zpívala Lucka, proti čemuž bych nic neměl, tak by byl problém v tom, že by ta píseň zněla hlasem jedné z postav filmu. A to by bylo špatně. Museli jsme tak volit jinou zpěvačku,“ dodal režisér Adamec.

Romantická komedie Léto s gentlemanem se natáčela v létě 2018 ve středočeských Zduchovicích a jejich okolí.

Do kin byl film uveden 14. února 2019 společností BIOSCOP.

Užijte si Léto s gentlmenem online na iPrima.cz:


Přečtěte si také