návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Váhy 2014

Vydáno: 07.01.2014
Herečka Catherine Zeta Jones je Váha
Autor: isifa.com Herečka Catherine Zeta Jones je Váha

LEDEN

Za to, že se vám do ničeho nechce, se nestyďte. Stejně jako vám se nechce ani většině zrozenců v kardinálních znameních, ale vy jste ti jediní, kteří mají dost odvahy a řeknou to nahlas. Naštěstí se alespoň pracovní situace ve druhé polovině měsíce uklidní. Vaši šéfové sami pochopí, že je potřeba, aby vás motivovali pozitivně, a přestanou vás přetěžovat nesmyslnými úkoly.

ÚNOR

Své lásky naštěstí řešit nemusíte, ale musíte se zabývat láskami svých dětí a rodičů. Ukáže se, že žádný věk není proti citům imunní! Když se po 13. únoru vrátí Merkur do Vodnáře, kde se taky 28. února točí do přímého chodu, dá vám dost prostoru, abyste si mohli promluvit s lidmi, kteří mohou pozitivně ovlivnit váš citový i profesní život. Nebojte se změn!

BŘEZEN

Ve dnech mezi 5. a 17. březnem se cítíte jako v ráji. Merkur s Venuší harmonují s Marsem ve vašem znamení, na vliv Jupitera z Raka jste si už zvykli natolik, že ho dokážete zvládnout. V každém případě se můžete těšit na období, kdy vás bude to, co děláte, bavit, a kdy vás budou ostatní obdivovat za zvládání něčeho, co je pro vás tak přirozené, že nad tím ani nepřemýšlíte.

DUBEN

Měsíční zatmění, které se ve vašem znamení 15. dubna odehrává, vás nutí k opatrnosti. Není dobrý čas na změny, neuvažujte o tom, že byste podepisovali nějaké dlouhodobé závazky. S lidmi, kteří vás nutí, abyste se rozhodli rychle, a hrozí promarněnou příležitostí, se raději rozlučte. Vystříháte se tak komplikací, které vůbec nepotřebujete.

KVĚTEN

Merkur, který je od 7. do 29. května v Blížencích, vás nutí ke studiu a k přemýšlení. Čtete moudré knihy a uvažujete, jak svůj život nasměrovat tak, aby kromě potřeb existenčních naplňoval i vaše potřeby duchovní. Hlídat si však musíte partnera, který může usoudit, že se vymykáte jeho vlivu a bude se snažit, aby vám veškeré pokusy o psychickou emancipaci zarazit. Dovolíte mu to?

ČERVEN

Konec pololetí vyloženě vítáte. Ve druhé polovině měsíce si navíc jste jistí, že se vám podařilo všechno, co si přejete. Děti se chovají tak, abyste na ně mohli být pyšní, a partnerovi rodiče zlobí jen velice přiměřeným způsobem. V posledním červnovém týdnu vás navíc čeká uznání z míst, kde se takovýmto zbožím rozhodně neplýtvá…

ČERVENEC

Zažeňte veškeré úvahy o tom, že byste si na začátek měsíce vzali dovolenou. Na vaší straně je kromě Marsu i Merkur spolu s Venuší. Uvažujte, přemýšlejte, učte se tomu, co vás vždycky zajímalo, ale čemu jste se nikdy neměli ani čas ani příležitost věnovat. Po 17. červenci se pak věnujte práci. Vaši profesní rivalové jsou na dovolené a vy máte volné pole působnosti.

SRPEN

Na vysoce pozitivní energii Jupitera, který se přesunul do vašeho sektoru přátel, si zvyknete velice rychle. Pokud jste na dovolené, je docela možné, že vám do cesty pošle lidi, kteří se záhy přiřadí mezi vaše nejlepší kamarády. Začnou se vám svěřovat se svými tajemstvími a jasně dávají najevo, že od vás očekávají účinnou radu.

ZÁŘÍ

Na začátku měsíce si rovnejte myšlenky a především registrujte veškeré změny, ke kterým ve vašem okolí během léta došlo. Vaše chvíle přijde až po 13. září, kdy Merkur z vašeho znamení harmonuje s Marsem z vašeho sektoru komunikace. Scházejte se s přáteli, seznamujte se s novými lidmi – zejména s těmi, s nimiž vás dělí věkový rozdíl celé generace.

ŘÍJEN

Na začátku měsíce máte pohodu v lásce, na jeho konci pohodu v práci a v podnikání. Dny mezi 10. a 23. říjnem však slibují úspěch ve všem, na co se jenom podíváte. Stačí relativně malá námaha a z vás se stane hvězda, která bude populárnější, než si umíte představit. Navíc máte kamarády, kteří se postarají, abyste moc nezpychli, což je v takové chvíli k nezaplacení.

LISTOPAD

Zbrzděte a před každým rozhodnutím se alespoň na chvíli ztište a zamyslete. Mars, který se celý měsíc nachází v Kozorohu, vás nutí zejména v rodinných záležitostech k reakcím, jež na filmovém plátně sice vypadají skvěle, ale do normálního života se moc nehodí. Pokud potřebujete něco důležitého projednat, odložte aktivity až na dny po 16. listopadu. Venuše vstoupí do vašeho sektoru komunikace a vy dostanete do rovnováhy hlavu i srdce…

PROSINEC

Předvánoční čas vám dává další příležitost, kdy můžete ukázat to nejlepší, co ve vás je. V době, kdy je Merkur spolu s Venuší ve Střelci (do 10. prosince) si ke všem obvyklým aktivitám přidáte i práci v charitě. Ve dvou dalších prosincových dekádách sice pojedete ve vánočních přípravách naplno, ale přesto si vychutnáte eroticky zbarvenou pozornost, kterou vám věnuje dosud nepřístupný člověk. Nic z toho sice nebude, ale vaše sebevědomí dostane přesně to, co potřebuje!

Článek je zařazen v: Mars , znamení , Jupiter , Venuše , Merkur

reklama