Válka moderátorů nového Top Gearu! Je pořad bez Clarksona hned na začátku v koncích?

Zdá se, že nová verze legendárního automobilového pořadu je po odchodu Clarksona, Hammonda a Maye prokletá. Mezi jejich následovníky to totiž začíná podle všeho solidně vřít!

Na povrch totiž začínají vyplouvat informace o ne zrovna ideálním vztahu dvou hlavních hvězd pořadu, moderátora Chrise Evanse a Matta LeBlanca, který je prý aktuálně na bodu mrazu. Jejich vztah se měl podle zákulisních informací vyhrotit po nedávném skandálu, kdy slavný představitel Joeyho z Přátel natáčel u londýnského památníku padlých britských vojáků, kde dělal mimo jiné smyky. Tím pobouřil nejen válečné veterány či britskou veřejnost, ale evidentně také svého televizního parťáka.

Podobné články

Evans se za přešlap svého kolegy omluvil, podle zákulisních informací mu ovšem tímto kouskem došla trpělivost. Spekuluje se, že Evans měl s LeBlancem problémy už od počátku. Stanice BBC prý herce angažovala proti Evansově vůli, aby se údajně zavděčila americkému publiku. I když se moderátor zpočátku snažil, aby to mezi nimi fungovalo, po Mattově posledním skandálu se jejich vztahy ještě více zhoršily a Evans tvrdí, že herec svými eskapádami pouze znesvěcuje slavnou značku. A ani známý bavič si zřejmě nenechá nic líbit.

K situaci se samozřejmě nechce nikdo oficiálně vyjádřit a je pořád možné, že se jedná pouze o špinavé fámy. Vzhledem ke komplikacím během natáčení by se však jejich zákulisní válce nikdo příliš nedivil. O stejně sehraných moderátorech jako v případě Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye si tak mohou nechat tvůrci zdát. Doufejme, že se jim tento konflikt podaří co nejdříve vyřešit a nová etapa Top Gearu neskončí dříve, než pořádně začala.

Sdílejte článek
Štítky Richard Hammond Jeremy Clarkson vztah Chris Evans skandál Top Gear James May

Přečtěte si také