Showbyznys

16. listopadu 2018 13:40

redakce Prima Lajk

Vážný důvod, proč jsou Fantastická zvířata lepší než Harry Potter! Taky s tím souhlasíte?

Jsou Fantastická zvířata lepší než Harry Potter?

Pro většinu generace mladých dospělých jsou knížky s Harrym Potterem něco jako Bible. Četli je třeba pětkrát, v podstatě na nich vyrostli a tak milují Rowlingovou jako svoji druhou matku. Dobře, v tom posledním možná lehce přeháníme. Pointa je, že považují knihy za svaté. Proto pak během vzniku jednotlivých filmů část fanoušků měla problém s tím, že se filmy netočili přesně podle knih.

A tím se dostáváme k pokračování ságy, nebo spíše jejímu prequelu, Fantastickým zvířatům. Ta se odehrávají před událostmi Harryho Pottera a doplňují a obohacují kouzelnický svět mimo univerzum knih. A právě proto teď někteří fandové začali tvrdit, že je tato vznikající série (snímek Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny je právě v kinech) lepší než filmový Potter.

Nám osobně tedy tohle tvrzení přijde dost odvážné, hlavně vezmeme-li v potaz, že postavy z Harryho Pottera jsme všichni milovali a zajímali nás, a postavy ve Fantastických zvířatech prakticky nikoho nezajímají. Ale třeba je to jen náš názor. Co si o tom myslíte vy?


Přečtěte si také