Showbyznys

17. srpna 2015 10:01

Tereza Javorová

Veletrhy módy STYL a KABO představí módní novinky pro jaro/léto 2016!

Veletrhy módy STYL a KABO můžete na brněnském výstavišti navštívit od soboty 22. srpna do pondělí 24. srpna. Mezi tisíci novinek budou také očekávané prodejní hity pro jaro a léto 2016.

Na veletrzích módy samozřejmě nesmějí chybět módní přehlídky. Čtyřikrát za den se po mole v pavilonu P projdou modelky, aby ukázaly to nejzajímavější z kolekcí vystavovatelů. Mezi nimi bude i Lucie Kovandová, Hanka Mašlíková a její partner André Reinders.

Kontraktační přehlídky dámské a pánské módy STYL Show začínají vždy v 11 a 15 hodin. Na přehlídky kolekcí spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží LINGERIE Show se návštěvníci mohou podívat ve 13 (sobota a pondělí) a v neděli v 10 hodin. Kolekce plavek, plážového oblečení a doplňků budou k vidění v 10 hodin (sobota a pondělí) a v neděli ve 13 hodin.

V rámci veletrhu STYL se navíc chystají také dvě speciální módní akce. Značka luxusního prádla Lisca oslaví 60 let svého trvání přímo na mole v pavilonu P. Její unikátní gala show, která předpoví trendy ve spodním prádle a plavkách pro jaro a léto 2016, si nenechte ujít v sobotu 22. 8. od 17 hodin.

V neděli 23. srpna nabídne veletrh jedinečnou přehlídku modelů špičkových světových návrhářů. Výběr z kolekcí značek Versace, John Richmond, RUFSKIN, Issa, Ellie Saab nebo Victorie Beckham si neprohlédnete každý den, to musíte na STYL. V rámci módní show „LUXURY SUMMER“ budou díky spolupráci s multibrandovým salonem SOLINE Praha na přehlídkovém mole k vidění modely i dalších věhlasných jmen. Mezi modelkami na této přehlídce bude i Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová a Tereza Fajksová. Podívanou si může užít každý obdivovatel módy, protože akce je jako jediná určena laickým návštěvníkům. Vstupenky v ceně 350 korun zakoupíte ve veletržním předprodeji.


Přečtěte si také