Showbyznys

15. března 2016 11:04

redakce Prima Lajk

Velké překvápko u Gilmorek! Dočkají se Lorelai s Lukem konečně svatby?

Kdo uslyší svatební zvony?

O návratu populárních Gilmorek se toho napsalo už mnoho, takže si tentokrát jen v rychlosti shrneme ty nejzásadnější informace. Lorelai s Rory se vrátí v podobě čtyřdílné minisérie na Netflixu a kromě Sookie v podání Melissa McCarthy a zesnulého Edwarda Herrmanna se objeví i zbytek starého obsazení. Zkrátka jedna dobrá zpráva za druhou. A nyní se navíc dostala na veřejnost další informace, která fanouškům způsobila téměř infarkt.

Podle zákulisních zpráv se totiž v nadcházející sérii dočkáme i svatby! Tvůrci se sice veselku snaží držet pod pokličkou a nechtějí prozradit, kdo si stoupne k oltáři, fanouškové už mají ovšem jasno. Podle nich nemůže jít o nikoho jiného než o Luka s Lorelai. Je to ale skutečně pravda? Potvrzení asi nejočekávanější svatby celého seriálu se jen tak nedočkáme a objevují se teorie, že by mohlo jít o veselku podivína Kirka či dokonce Rory.

Uvidíme, jak to tedy nakonec celé dopadne. Šance, že se konečně dočkáme sňatku nejmilovanějšího páru seriálu, je však nyní velmi vysoká. Sakra, to bude doják!

Sdílejte článek

Přečtěte si také