Showbyznys

22. května 2022 10:04

redakce Prima Lajk

Vémola vyhrál zápas roku nad Marpem! Výsledek ale naštval oba bijce i diváky

Měla to být nejočekávanější akce tohoto roku. Fanouškům i zápasníkům však po skončení zbyla jen pachuť a hořkost v ústech.

Jedna z největších událostí tuzemského boxu skončila fiaskem. Alespoň takový pocit si odnášeli fanoušci po skončení dlouho očekávaného zápasu MMA fightera Karlose Vémoly s českým rapperem Marpem, který skončil vítězně pro Terminátora díky technickému K.O. ve čtvrtém kole. Důvodem byl prapodivný zásah rozhodčího v ringu, který se rozhodnul hlavní zápas předčasně ukončit kvůli pasivitě Marpa.

Zaplněnou O2 arénou se tak po skončení ozývalo bučení a pískot rozmrzelých diváků. „Já vás zdravím. Vím, že bučíte, a věřte mi, já s tím taky nesouhlasím. Marpo je tvrďák. Je to nejtvrdší zpěvák. Je tvrdej jako šutr. Oba jsme tomu zápasu obětovali hodně, ani jeden z nás si nezasloužíme, abyste bučeli. Oba dostaneme zaplaceno,“ vzkázal naštvaným přihlížejícím po skončení zápasu Vémola.

Na sociálních sítích se však prakticky okamžitě začali rojit naštvané komentáře od lidí, kteří označovali utkání jako „šaškárnu“. „Mrzí mě to. Nebyl jsem tolik aktivní, ale mám natrénováno. Když ti to takhle někdo sebere, tak tě to mrzí,” řekl po zápase zklamaný Marpo, kterého však na rozdíl od Vémoly fanoušci ocenili bouřlivým potleskem.

Sdílejte článek
Štítky MMA Karlos Vémola zápas Oktagon Marpo

Přečtěte si také