návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Blíží se návrat Přátel? Představitelka Rachel prozradila, že je nový seriál možná blíž, než si myslíte

Vrátí se slavný seriál Přátelé na obrazovky?
Vydáno: 06.06.2019
Blíží se návrat Přátel? 2
Autor: NBC Blíží se návrat Přátel? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná si ještě vzpomenete, jak se před lety řešil návrat slavného sitcomu Přátelé. Seriál o šestici kamarádů z New Yorku v devadesátkách dobyl svět, a když mohl dostat vlastní film po tolika letech Sex ve městě, proč by ho nemohli dostat Přátelé, že jo?

Jenže problém byl v tom, že tvůrcům se do něj nechtělo a hercům vlastně taky ne. Většina se bála nejvíc toho, že by to už zkrátka nebylo ono, že by to nebylo tak dobré. Pochopitelná obava. Přetočme list, píše se rok 2019 a Jennifer Aniston, představitelka sladké Rachel, má za sebou čerstvě rozhovor s Ellen DeGeneres. A v něm mimo jiné řekla, že by se návratu nebránila, a ostatní podle ní taky ne. Jinými slovy – najednou je tu pro návrat nejen místo, ale i ochota. Jestli z toho reálně něco vzejde nebo to nikdo ze starých akterů nakonec nebude chtít riskovat, zůstává otázkou. Každopádně dejme tomu pár let, třeba se přece jen někdy dočkáme. Rozhovor si můžete pustit zde:

Článek je zařazen v: Rachel , Jennifer Aniston , herečka , přátele , sitcom , seriál , návrat