Showbyznys

30. června 2020 10:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Borat znovu udeřil! Podívejte se, jak slavný herec napálil bandu rasistů v Americe. Co jim zazpíval?

Představitel Borata se v přestrojení vydal mezi skupinku rasistů.

Herec Sacha Baron Cohen, kterého lidé mohou znát z filmů Borat nebo třeba Diktátor, je známý pro své kontroverzní pranky. Před pár dny o sobě pak znovu dal vědět, když na internet uniklo video ze srazu skupiny Washington State Three Percenters, která sdružuje krajně pravicové radikály a další ne moc chytré lidičky, kteří mají společnou jednu jedinou věc – rasismus. No a slavný herec si z nich teď pořádně vystřelil.

Na jejich sraz totiž dorazil v přestrojení za country zpěváka, který následně zpíval nechutné (ale chytlavé) písně o tom, jak by Obama měl vypít wuhanský virus a jak by dotyční měli napadat všechny levicové osobnosti a politiky, včetně Hillary Clintonové nebo třeba Billa Gatese. Pořadatelům ale záhy došlo, že se jedná o satiru, a snažili se Cohena z podia vyhnat. Jeho ochranka jim v tom ale zabránila a tak zpěvák účinkoval celých osm minut, než utekl před rozzuřeným davem se svými svěřenci do připravené záchranky. Jenže to nebyl konec.

Cohen se pak podle všeho vrátil v dalším přestrojení – tentokrát za reportéra, který dělal rozhovor s pořadateli o tom, co se právě přihodilo. Tomu se říká teprve provokace! Tak snad se brzy dočkáme nějakého nového filmu, nebo aspoň televizního pořadu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také