návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Brutální napadení od zuřícího Johnnyho Deppa! Jak jeho bývalá žena popsala útok od slavného herce?

Johnny Depp podle výpovědi Amber Heard nebude žádný svatoušek.
Vydáno: 15.04.2019
Amber Heard vs. Johnny Depp 2
Autor: profimedia.cz Amber Heard vs. Johnny Depp 2

Násilí na ženách je něco, proti čemu by se měli jasně postavit všichni lidé, nezáleží na pohlaví, na sexuální orientaci, zkrátka všichni. Prokázat násilí, ke kterému došlo během manželství bez dětí a v domácnosti bez dalších lidí, tudíž bez svědků, je ale docela složité. Herečka Amber Heard, bývalá manželka Johnnyho Deppa, která se s ním momentálně už několik let soudí, o tom ví koneckonců své.

Herečka tvrdí, že ji její bývalý muž, slavný herec z Pirátů z Karibiku nebo třeba Fantastických zvířat, fyzicky napadl. Herec se brání, že lže. Nyní vyšla na povrch nahrávka z výpovědi, kterou Heard poskytla právníkům obou stran, na které onen incident do detailů popisuje. Následující video ukazuje viditelně rozrušenou ženu, která popisuje vrcholně traumatický zážitek – a že je při tom dost přesvědčivá, asi netřeba dodávat. Nevíme jak vy, ale my bychom po tomhle asi s Johnnym na rum už nešli.

 

Článek je zařazen v: Johnny Depp , Amber Heard , herec , násilí , výpověď , rozvod , napadení , útok , herečky , manžel

reklama