Showbyznys

17. května 2022 14:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bývalka Johnnyho Deppa se před porotou rozbrečela. Internet jí prý zničil život!

Herečka Amber Heard ukázala porotě svoji škálu emocí.

Tento týden by měl být v případu Johnny Depp vs. Amber Heard poměrně zábavný. Tedy alespoň pokud celý streamovaný soudní proces považujete za reality show tak jako my. Herečka Amber Heard totiž nyní vypovídá a po úvodním výslechu od obhájců nyní nastupuje se svými otázkami tým právníků okolo Deppa.

Ještě předtím ale herečka uzavírala svoji výpověď dlouhým monologem, ve kterém de facto prohlásila, že už chce, aby to celé skončilo, aby se ona mohla posunout dál, aby se Johnny mohl posunout dál, a aby jí internet nechal na pokoji. Následně začala brečet s tím, že jí internet a média zničily život, že prožívá noční můru, a že ji všichni nazývají lhářkou, přestože není.

Jestli její emocionální projev bude mít na porotu v případu, v němž jde o 50milionové odškodné, nějaký větší vliv, je zatím otázkou. Následně totiž právníci Deppa několikrát po sobě dokázali, že herečka skutečně lhala nebo minimálně neříkala celou pravdu, když byla naposledy před porotou v případu z Velké Británie. V současnosti proces pokračuje.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie emoce Johnny Depp soud herec případ porota herecka Internet Amber Heard

Přečtěte si také