Politik se převlékl za Sparrowa
Autor: Walt Disney Studios / Youtube Politik se převlékl za Sparrowa

VIDEO: Český politik se převlékl za Jacka Sparrowa. Podívejte se, jak v kostýmu piráta vypadal

Publikováno: 23.09.2017
Tak tohle by od něj nečekal asi nikdo.

reklama

Tak tohle tady ještě nebylo! Známý kontroverzní politik a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek se rozhodl využít služeb filmových maskérů a převlékl se do kostýmu Jacka Sparrowa z filmu Piráti z Karibiku. Sám v nadsázce poznamenal, že je této postavě trochu podobný. A co ho vlastně k takovému překvapivému kroku vedlo?

Důvodem byla tisková zpráva z úřadu Zlínského kraje o tom, že v září 2017 otevřel dotační program s rozpočtem 10 milionů korun na podporu audiovizuální tvorby v regionu. Čunek uvedl, že to je poprvé, co kraj přišel s takovou nabídkou a chce dát vědět o její existenci. Proto souhlasil s nápadem zlínské Střední školy filmové, multimediální a počítačových technologií, která jej chtěla natočit a vyfotit právě v kostýmu slavného filmového piráta. A na výsledek se teď můžete podívat v následujícím videu. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Politik jako Jack Sparrow
John Sewel se nechoval jako ctihodný občan

VIDEO: Ten si žije! Bohatý politik šňupal kokain z ňader prostitutek, nechal se u toho natočit

Ancilla van de Leest

GALERIE: Tohle je nejvíc sexy politička světa! Bývalá fetiš modelka svými žhavými fotkami přivádí muže k šílenství!

reklama