návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

VIDEO: Další průšvih drsňáka Conora McGregora! Takhle brutálně napadl muže na baru. Co mu za to hrozí?

Vypadá to, že věčný průšvihář Conor McGregor si jen tak nedá pokoj a lidi bude mlátit dál...
Vydáno: 16.08.2019
Conor McGregor napadl muže na baru
Autor: profimedia Conor McGregor napadl muže na baru

Starý známý průšvihář a zápasník MMA Connor McGregor opět nezklamal. Server TMZ Sports totiž přišel s informací, že na začátku tohoto roku napadl v dublinském podniku Marble Arch muže, který v poklidu seděl na baru. Celý incident přitom zachytila bezpečnostní kamera. Právě kvůli obvinění na základě jejích záběrů byl zápasník předvolán před okresní dublinský soud, a pokud ho usvědčí, bude muset za přestupek zaplatit pokutu. 

Jak můžete vidět i ve videu níže, McGregor chtěl koupit mužům přítomným v podniku drink a postavil před ně sklenice. Host sedící na baru však odmítl, což evidentně McGregor nepřijal příliš vroucně. Není zcela jasné, zda si vyměnili nějaká slova. Naprosto zřejmé ale je, že McGregor po chvíli muže nečekaně udeřil pěstí do obličeje. Další dva přítomní ho pak okamžitě odtáhli pryč. Podle vyšetřovací zprávy zápasník v podniku nestrávil více než deset minut. Napadený muž po útoku nevypadal malátně, a dokonce prý dopil svůj půllitr předtím, že odjel taxíkem domů. Nehledě na to bylo proti McGregorovi vzneseno obvinění a bude se muset zpovídat u soudu. Co myslíte, stálo to tomuhle neponaučitelnému průšviháři stálo za to?

 

 

Conor McGregor ukončil kariéru 2

Provokatér Conor McGregor učinil šokující oznámení! Proč ukončil kariéru a chce opustit svět MMA zápasů?

Článek je zařazen v: Conor McGregor , napadení , bar , soud , pokuta

reklama