Showbyznys

11. června 2022 15:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Děsivá proměna Justina Biebera! Kvůli vážné nemoci má ochrnutou polovinu obličeje

Sexy idol nespočet žen zažívá nečekané zdravotní komplikace.

Justin Bieber bývá považován za jednoho z nejvíc sexy zpěváků své generace, jehož by chtěla mít doma nejedna holka. Nyní však fanoušky svým aktuálním vzhledem doslova šokoval. Na Instagramu totiž přiznal, že mu byl diagnostikován vzácný Ramsay-Huntův syndrom, kvůli němuž má momentálně ochrnutou jednu stranu obličeje.

„Jak asi vidíte z mého obličeje, mám syndrom, který se jmenuje Ramsay-Hunt a je způsoben virem, který napadá nerv v uchu a obličejové nervy. Způsobil ochrnutí části mého obličeje,“ sdělil Bieber. K syndromu dochází ve chvíli, kdy pásový opar zasáhne jeden z lícních nervů. Podle Biebera jde o velmi závažné onemocnění, kvůli němuž musí nyní na nějaký čas zvolnit a už zrušil řadu koncertů v Severní Americe.

„Toto mé oko nemrká. Nemohu se na této straně obličeje ani usmát, nehýbe se ani má nosní dírka. Na jednu stranu obličeje jsem zkrátka úplně ochrnutý,“ vysvětluje dále svůj stav Bieber. Právě kvůli těmto příznakům může v případě neléčení dojít i k trvalému poškození zraku či sluchu. To ovšem u hudební megahvězdy doufejme nehrozí.

Bieber totiž vzal vážné zdravotní komplice jako znak toho, že opravdu musí ve svém pracovním zápřahu zpomalit. Zpěvák chce tedy nyní hlavně odpočívat, chodit na rehabilitace a provádět obličejové cviky. Bieber ovšem ve videu dodává, že léčba může trvat i delší dobu a je tedy během na dlouhou trať. Je si však jistý tím, že se určitě uzdraví.


Přečtěte si také